Kentsel Dönüşüm her yönüyle tartışılacak


Balıkesir Balkonuk Center' da yapılması planlanan zirve MANAGEMENT PLUS DANIŞMANLIK VE EĞİTİM tarafından organize edilmekte.

Ana sponsorluklarını GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ, ERŞAT MÜŞAVİRLİK, TEP INVESTMENT yaptığı zirvede, STAR GAZETESİ VE 24 TV medya sponsoru oldu. Sektörel iletişim sponsoru GAYRİMENKUL TÜRKİYE, sektörel bilgi sponsoru REIDIN, sektörel internet sponsoru emlakdream.com ve imarpanosu.com oldu.

Balıkesir ve ilçelerindeki arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiren zirveye çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.   

Kamudan ve özel sektörden, üniversitelerden çok değerli konuşmacıların katılacağı zirvede; Balıkesir’ de ve ilçelerinde  kentsel dönüşüm süreci içerisinde yapılması gerekenler, kentsel dönüşüm de karşılaşılacak zorluklar ve nasıl aşılacağı, kentsel dönüşümün ülke ekonomisine getireceği katkılar, kentsel dönüşümün finansal ve ekonomik boyutları, arsa sahiplerine ve kat maliklerine düşen görevler olacak. 
Kamuoyundan her kesimi ilgilendiren Balıkesir'deki zirvede, tüm bu sorulara yanıtlar bulunacak.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.