Ak Portföy’den yeni yatırım

Türkiye’nin ilk gayrimenkul yatırım fonunu kuran Ak Portföy, yeni yatırımını Anadolu Yakası’nın gelişmiş ofis bölgelerinden biri olan Ümraniye’deki Buyaka Ofis Kuleleri’ne yaptı.

Türkiye’nin ilk gayrimenkul yatırım fonunu (GYF) kuran Ak Portföy, İstanbul’daki ticari yatırımlarına yenisini ekledi. Ak Portföy, yeni yatırımını, Anadolu Yakasının gelişmiş ofis bölgelerinden biri olan Ümraniye’deki Buyaka Ofis Kuleleri’nde yaptı. Buyaka Ofis Kuleleri aynı zamanda Buyaka AVM, Meydan Istanbul AVM ve İKEA’nın bulunduğu önemli bir alışveriş kompleksinin içinde konumlanıyor.

Ak Portföy Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Ersarı, “Yüksek getirili ticari gayrimenkulleri tüm yatırımcılar için ulaşılabilir kılacak bir strateji ile ilerliyoruz ”dedi şöyle konuştu: “Türkiye’nin en önemli yerel ve uluslararası şirketlerin merkez ofislerinin yer aldığı Buyaka Ofis Kuleleri’ndeki yeni yatırımımız ile portföyümüze kattığımız ofis katının kiracısı, dünyanın en prestijli markalarından birinin Türkiye iştirakidir. Yeni yatırımımız Ak Portföy GYF için sürdürülebilir kira getirisi yaratacak.

Ak Portföy Gayrimenkul Yatırım Fonu’muz düzenli ve sürdürülebilir kira getirisinin yanı sıra değer artış potansiyeli sunan A sınıfı ofisler başta olmak üzere ticari gayrimenkullere yatırım fırsatı sunuyor. Bireysel emeklilik fonları, sigorta şirketleri gibi kurumsal yatırımcıların yanı sıra bireysel yatırımcılardan da yüksek talep gören Ak Portföy Gayrimenkul Yatırım Fonu, kişisel anlamda erişimin kolay olmadığı, gayrimenkul piyasasının en cazip segmentine yatırım yapma imkanı sağlıyor. Gayrimenkul yatırım fonumuz ile küçük birikimler için dahi, yüksek değerli projelerden kazanç sağlamanın yolunu açıyoruz.”

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.