Akbatı AVM’de “Devr-i Alem”

Akbatı AVYM, 2015-2016 öğretim yılında çocukları eğlendirici olduğu kadar öğretici etkinliklerle karşılıyor. 5-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenen "Devr'i Alem" etkinliğinde; çocuklara kıtaları ve dünya kültürlerini keyifli oyunlarla tanıma fırsatı sağlıyor. Yeşil ekran yöntemiyle yapılan fotoğraf çekimi sonrasında, çocuklara en beğendikleri kıta fonuyla verilen pasaportla dünya turuna çıkan çocuklar; Amerika kıtasında "Sarı taksi", Afrika'da "Bongo çalımı", Avrupa kıtasında sanat eseri yapım etkinliğine katılabilen çocuklar, Antarktika'da kar tanesi ve kutup ayısı şeklindeki özel geçici dövmeleri yaparken Asya'da ise origami ve 3D Asya evi yapımı etkinliğine katılabiliyor.

Eyfel Kulesi Akbatı AVYM'de

Akbatı AVYM'nin okula dönüş kapsamında düzenlediği etkinlikte çocuklar farklı kıtaları, farklı etkinliklerle keşfetmenin yanı sıra; kurulan instaprinterla kar küresinin içinde yer alan Eyfel Kulesi'nde fotoğraf da çektirebiliyor. Kar küresinin içinde Eyfel Kulesi ile çektirdikleri fotoğrafı belirlenen hashtag ile instagramda paylastıklarında, instaprinterdan anında çıktısını alabiliyorlar. Devr'i Alem etkinliği 5-13 Eylül tarihleri arasında Akbatı AVYM zemin kat havuz önünde ücretsiz olarak tüm ziyaretçilerini ağırlamaya hazır.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAraplar termalleri keşfetti, Yalova’daki devremülklere hücum etti
  Sonraki yazıO cami artık hizmette! Erdoğan bizzat açtı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın