Aksaray’daki İSKİ binası yerine park yapılacak


AK Parti İstanbul 3. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, İstanbullulara iki müjde vererek Aksaray’da bulunan İSKİ binasının yıkımına yarın başlanağını ve söz konusu alanda park yapılacağını ayrıca evinde engelli bulunan vatandaşların İSKİ'den yüzde 50 indirimli su alabildiğini ancak bunun fazla bilinmediğini döyledi ve vatandaşlara müracaat için çağrıda bulundu.

Aksaray’daki İSKİ binası arazinin çok kıymetli bir yer olduğunu ve şehir merkezinde bulunduğunu belirteen İBB Başkanı Topbaş, o binanın yarın yıkılacağını ve altı otopark olan bir park yapılacağını söyledi. Yeşil alanları yapılandırdıklarını iddia edenlere seslenen Başkan Topbaş, böyle kıymetli bir yerde belki milyarla değerlendirilebilecek bir arazinin halka açılmasının uygun görüldüğünü söyledi.

Öte yandan evinde engelli bulunan vatandaşların İSKİ'ye müracatta bulunarak indirimli su alabileceğini de belirten Başkan Topbaş, bu uygulamanın fazla bilinmemesi sebebiyle vatandaşın faydalanamadığını söyledi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.