Alışveriş yapana Dubai tatili hediye!

18 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Emaar Square Mall’da bulunan mağazalardan alışveriş yapan ziyaretçiler, iki kişilik 4 gün 3 gece Dubai tatili kazanma şansı yakalayacak.

Emaar Square Mall, alışveriş, eğlence ve gastronominin “en”lerini bir kerede ve bir karede bir araya getirmeye devam ediyor. Yüzlerce yerli ve yabancı markanın yer aldığı, Anadolu Yakası Çamlıca’da ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezi Emaar Square Mall, sonbahara yeni bir kampanya ile giriyor.

18 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Emaar Square Mall’daki mağazalarda alışveriş yapanlar, yapılacak çekilişle çift kişilik Dubai tatili ve 50 TL’lik hediye çeki kazanma şansını yakalayacak. Kampanya kapsamında Emaar Square Mall’da yer alan mağazalardan tek seferde en az 250 TL harcama yapan müşteriler arasından yapılacak çekilişle toplamda 15 kişi çift kişilik 4 gün 3 gece Dubai’de tatil kazanacak.

Kampanya kapsamında ayrıca, 3000 kişiye 50 TL, toplamda ise 150 bin TL hediye edilecek. Müşteriler yaptıkları alışveriş fişleri ile Emaar Square Mall Kampanya standlarından kayıt yaptırarak çekilişe katılma hakkı kazanacaklar. Kampanya bitiminden sonra Milli Piyango izniyle noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucu kazananlar ilan edilecek.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.