Sur Yapı’dan yeni kampanya: Mutlu Evler Türkiye!

Sur Yapı konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yönelik 11 projesinde 300 konutu kapsayan yeni bir kampanyaya imza attı. Mutlu Evler Türkiye kampanyasıyla konut sahibi olmak isteyenlere 600 TL’den başlayan taksit ve 120 ay vade imkanı sunuldu.

Sur Yapı, 600 TL’den başlayan taksitler ve 120 ay vade imkanıyla Mutlu Evler Türkiye kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faiz imkanı da sunuldu.

Mutlu Evler Türkiye kampanyası kapsamında indirimli fiyatı 323 bin TL olan 60 metrekare 1+1 daireye 48 bin TL peşinat ile sahip olunabiliyor. Teslime kadar 600 TL, teslimden sonra ise bin 474 TL taksitle ödeme yapılıyor. 120 ay için 0,55 kredi oranının uygulandığı kampanyada kalan tutar ise 29 bin TL’lik vade farksız beş ödeme ile tamamlanıyor.

Kampanya kapsamında bulunan projeler:

Ümraniye: Şehir Konakları

Sancaktepe: Lavender/Muhit

Maltepe: Yeşilmavi

Koşuyolu: Excellence

Kağıthane: Tempo City

Ispartakule: Bahçeyaka

Sultanbeyli: Gölbahçe Evleri/İlkbahar

Topkapı: Topkapı Evleri

Bursa: Marka Rezidans

Projeyle ilgili konuşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas,  “Mutlu Evler Türkiye’yi hazırlarken yılın iddialı kampanyası hedefiyle yola çıktık. 11 projemizde 300 konutla sınırlı olacak kampanyamızda geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı amaçlıyoruz” diyerek güçlü bir kampanya başlattıklarına dikkat çekti.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.