Sinpaş Liva Turkuaz’da peşine yüzde 20 indirim

Sinpaş Yapı’nın, İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Liva Turkuaz projesinde, birinci ve ikinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı. Hemen teslim satışların devam ettiği projeden daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 20 indirim ve cazip ödeme planı alternatiflerinin yer aldığı kampanya ise devam ediyor. Sinpaş Liva Turkuaz projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında isteyenler 48 ay vade farksız ödeme fırsatından faydalanabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için tıklayınız.

Sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor

17 bin 600 metrekarelik yeşil alana sahip Sinpaş Liva Turkuaz'da doğal gölet alanları, çocukların kendilerini geliştirebilecekleri, yetişkinlerin ise keyifli vakit geçirebilecekleri Hobi Akademisi, göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, kış bahçeleri gibi sosyal alanlar bulunuyor. Ayrıca yetişkinler ve çocuklar için kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, saunalar, Türk hamamı gibi imkanlar da Sinpaş Liva Turkuaz'da mevcut.

Ulaşım açısından elverişli 

Sinpaş Liva Turkuaz üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yollarına yakın bir konumda bulunuyor. Ayrıca bölgenin ulaşımını kolaylaştıran yeni yollar ve metro hattı da bulunuyor.

Sinpaş Liva Turkuaz fiyat listesi

2+1 daireler 484 bin liradan,

3+1 daireler 560 bin liradan,

3,5+1 daireler ise 590 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Detaylı bilgi için: www.sinpasliva.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.