Körfezkent Emlak Konutları’nda bayrama özel kampanya

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Körfezkent Emlak Konutları’nda 50 adet 2+1 daire 1000 TL ön talep bedeli ile satışa sunuluyor.

İzmit’in yükselen değeri  Körfezkent Emlak Konutları’nda Turyap, fiyatları 165 bin TL’den başlayan 50 daire için 13-30 Haziran tarihleri arasında ön talep toplayacak. Çevresi duvarlar ile çevrili, tek girişli ve çıkışlı, 24 saat güvenlikli özel  site içerisinde konumlanan 6 ve 9 kat arasında değişen 6 blokta, yapıların her katında 4 daire bulunuyor. 196 adet 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’ daireden oluşan sitede, yönetim hizmetleri ile yerleşim ve yaşam başladı. Satışı Turyap organizatörlüğünde gerçekleşen İzmit Körfez Kent Emlak Konut 3. Etap’ ta yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konutları’nda  yer alan toplam 50 adet teslime hazır bir şekilde yatırımcılarını bekliyor.

Kampanya 30 Haziran’a kadar devam edecek

Ön talepte bulunmak isteyen yatırımcıların 30 Haziran 2018 tarihine kadar ön talep bedeli olan 1000 TL’yi yatırmaları gerekiyor. Temmuz ayında 4.000 TL ve Turyap hizmet bedelinin yatırılacağı süreçte, satış onayının ardından yüzde 25 peşinat yatırılacak. Kalan miktar ise üç ay sora nakit ya da banka kredisi kullanılarak ödenebilir.

Konum ve ulaşım avantajı

Taşınmazların yakınında, Körfezkent 1. 2. ve 4. Etaplar, Körfez Emlak Konut İlkokulu ve Ortaokulu, Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi, Grand Körfez İzmit Hotel, Körfez Devlet Hastanesi ve Çenederesi Mesire Alanı, ticari birimler, camiler  bulunuyor. Proje, Anadolu Otoyolu’na ve İstanbul-İzmit Karayolu’na yakın bir mesafede yer alıyor. Taşınmazlara ulaşım cepheli olduğu Yaşar Doğu Caddesi üzerinden özel ve toplu taşıma aracıyla sağlanabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.