Hayat Sultanbeyli’de 60 ay sıfır faiz fırsatı


Kaynak Yapı imzasıyla hayata geçen Hayat Sultanbeyli'de hemen teslim satışlar sürüyor. Sultanbeyli'de konumlandırılan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Hayat Sultanbeyli'de yer alan dairelerin alanları 105 metrekareden başlayıp 255 metrekareye kadar yükseliyor. 3 bloktan meydana gelen Hayat Sultanbeyli projesinde Hayat Sultanbeyli'de toplam 72 adet konut yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 242 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Hayat Sultanbeyli projesinde 60 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor. 

Geniş sosyal olanakları, rahat ulaşım imkanı ve merkezi lokasyonuyla dikkat çeken Hayat Sultanbeyli’de basketbol sahası, çocuk Oyun alanı, yürüyüş parkuru ve kafeterya bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu Hayat Sultanbeyli’de her dairede görüntülü diafon ve sadece ortak alanlarda değil daire içlerini de kapsayan tam teşekküllü Jeneratör sistemi bulunuyor. Bu sayede Hayat Sultanbeyli’de elektrik kesintisi yaşanmıyor. Projede, her daire için tanımlı bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor. 

Hayat Sultanbeyli merkezi noktalara olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. E-6 ve Şile otoyolundan iki seçenekli ulaşımın mümkün olduğu proje çok yakında açılacak olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve 3. köprü bağlantı yoluna 3 dakika mesafede bulunuyor. Hayat Sultanbeyli, TEM otoyoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın