Annelere özel yüzde 25 indirim…

Eston Şehir Mahallem’de Mayıs ayı etkinlikleri Anneler Günü’ne özel bir organizasyonla devam edecek. Eston Şehir Mahallem “Senede 1 Gün” fırsatı kapsamında, sadece 14 Mayıs Pazar Anneler Günü etkinliğine katılan ve ev sahibi olmaya karar veren davetlilere, yüzde 25 indirim uygulanacak.

Anneler Günü etkinliğine katılanlar, blogger anneler Melek İçmeli Öğüt ve Saadet Algan ile de sohbet etme imkanı bulacak. Blogger anneler çocuklu ailelerin yaşam alanlarına dair merak edilen tüm sorulara yanıt verecek. 14 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te başlayacak ve 17.00’de sona erecek Eston Şehir Mahallem Anneler Günü etkinliğine tüm anneler ve çocuklar davet edildi.

Eylül ayında teslim edilecek olan projenin tamamına yakını satılırken, son 40 dairenin satışına ise devam ediliyor.Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı.

Metrekare fiyatı 4 bin 500 – 5 bin TL arasında olan Eston Şehir Mahallem’de peşin alımlarda anında yüzde 15 indirimin yanı sıra, yüzde 1 peşin ödeme seçeneğinde, 60 aya sıfır, 120 aya yüzde 0.45 faiz oranı uygulanacak.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.