Aremas MIPIM 2018’de yerini alacak

Dünya’nın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, bu sene 13 – 16 Mart 2018 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenleniyor. Konut sektörünün önde gelen gayrimenkul projelerine satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti veren Aremas, MIPIM 2018’de İstanbul çadırındaki standı ile yerini alıyor.

Dünya’da 100 farklı ülke ve 24 binden fazla ziyaretçinin katılım gösterdiği MIPIM 2018’de, Aremas, İTO’nun katkılarıyla 685 metrekarelik İstanbul çadırında yer alan standında, Ankara, İzmir ve Bodrum gibi farklı şehirlerde ve İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde exclusive hizmet verdiği projeleri ile ülkemizi tanıtacak. Aremas Gayrimenkul Kurucusu Vedat Arslan; “Mipim, Dünyanın en büyük gayrimenkul firmalarının boy gösterdiği bir platform ve biz de Mipim’i, başta İstanbul olmak üzere Türkiye markasını ve yatırım fırsatlarını tanıtmak için Dünya’ya açılan bir kapı olarak görüyoruz. Bu sebeple, kurulduğumuz ilk günden bu yana Mipim başta olmak üzere uluslararası fuarlara katılarak ülkemizin doğru bir şekilde tanıtılması için faaliyetler yürütüyoruz. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da fuara katılmadan önce, alanında Dünyanın önde gelen gayrimenkul firmalarının profesyonellerine, Türkiye’yi ve ülkemizdeki gayrimenkul fırsatlarını anlatmak için randevularımızı oluşturduk. Bununla birlikte, İstanbul çadırında yer alacak standımızda da, yabancı müşterilerimizi ağırlayarak, onlara Türkiye’deki fırsatları anlatıyor olacağız. Umuyorum ki, fuara katılan diğer tüm Türk firmaları ile birlikte, uluslararası arenadaki itibarımıza pozitif yönlü katkı yapacağımız bir süreç geçiririz” dedi.

Aremas, Türkiye’nin tanınmış geliştiricilerinin çoğuna ‘münhasır’ satış ve pazarlama danışmanlık hizmetleri sunuyor. Aremas’ın konut sektöründeki hizmet kapsamı; konsept ve proje geliştirme danışmanlığı ile başlamakta, satış öncesi hazırlık yönetimi, satış ve pazarlama süreç yönetimi, teslim operasyonu ve teslim sonrası proje 2. elinin yönetilmesi süreçleri ile devam ediyor. Bununla birlikte, Aremas, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarına ofis kiralama ve varlık yönetimi süreçlerinde de hizmet sunuyor. Aremas’ın, ‘satış ve pazarlama’ hizmeti verdiği projelerin toplam satış alanı 1,4 milyon metrekare, ‘geliştirme danışmanlığı’ hizmeti verdiği projelerin toplam boyutu 1,3 milyon metrekare, ‘ofis kiralama’ hizmetleri verdiği projelerin toplam kiralanabilir alanı ise 125 bin meterekaredir. Son 2 yılda yaklaşık toplam 350 milyon USD değerinde konut satışı ve 70.000 metrekare ofis alanı kiralayan Aremas, gayrimenkul pazarlamada Türkiye’nin en büyük oyuncularından biri haline geldi. Kuruluşunun 8. yılında İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde, Ankara, İzmir ve Bodrum gibi farklı şehirlerde birçok farklı projeyi geliştirme, ofis kiralama veya konut projelerine satış/pazarlama konularında hizmet vermeye devam ediyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.