Aşçıoğlu Midtown by Deyaar Dubai 10 yıl amortisman süresiyle cazip bir yatırım aracı

10 Yılda Yatırımın Geri Dönüş Süresi ile Dubai’de Ev Sahibi Olma İmkanı!

Dubai’de, Aşçıoğlu güvencesi ve Selenium kalitesi ile ev sahibi olmak mümkün. Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, modern mimarileri ve geniş sosyal donatılarıyla hayata geçirdiği Selenium Yaşam kalitesini Dubai’ye taşıdı. BAE’nin gayrimenkul geliştiricilerinden Dubai merkezli Deyaar iş birliği ile Eylül 2019’da teslimi gerçekleşecek. Midtown by Deyaar projesi; yaklaşık 150.000 m² arazide 40.000 m²’lik özel peyzaj alanı ve seçkin sosyal imkanlarıyla 3.000 adet lüks rezidans daireden oluşuyor.

 

Dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates’e komşu

Proje EXPO 2020 fuar alanına çok yakın konumda ve dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates’e komşu. 2019 sonunda açılacak olan metro ile Dubai International Airport, Al Maktum International Airport ve Dubai Marina’ya rahat ulaşım imkanı sağlıyor. Yaklaşık 15.000 m2 alana yayılan Midtown perakende alanları ise moda, aksesuar, mobilya mağazaları, kitabevi, süpermarket, eczane ve çok sayıda yeme & içme gibi farklı fonksiyonlarla hayat bulacak.

Dolar Bazında 10 Yılda Yatırım Geri Dönüşü 

Yeni hayata geçirilen kampanya ile sadece $20,900 peşinat ve daire teslimlerinde kullandırılacak banka kredisiyle aylık $1,600 taksit imkanı sunulan Midtown Selenium’da; daire teslimlerinden sonra aylık $1,400’dan başlaması öngörülen fiyatlarla kiraya verilerek sadece 10 yılda yatırım geri dönüşü sağlanabiliyor. Dubai gayrimenkul yatırımcılarına özel vergisiz kazanç sistemi de oldukça dikkat çekici bir özellik olarak ön plana çıkıyor. %0 vergi sistemi nedeniyle, yatırımdaki kazancın %100’ü size ait oluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.