Bin Ladin Group Şile ve Sancaktepe’de arazi bakıyor!

 

Daha önceden programda açıklandığı halde İstanbul Finans Zirvesi'nde konuşmaktan son anda vaz geçen Bin Ladin, gayrimenkul yatırımları için arazi bakmak üzere Şile'ye geçti. Bin Ladin'in, medyanın yoğun ilgisi nedeniyle zirvede konuşmaktan vazgeçtiği belirtildi.

Yoğun ilgiden rahatsız

Daha sonra İstanbul gayrimenkul piyasasının yükselen bölgelerinden Sancaktepe'ye geçen Bin Ladin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin misafiri olarak çeşitli ilçe belediye başkanlarıyla da görüştü. Bin Ladin'in çevresine “Türkiye’de yatırım yapmayı istiyoruz. Ancak öncesinde yapacağımız inceleme gezilerimizin medyada yoğun ilgi görmesi bizi rahatsız ediyor” dediği açıklandı.

TAV ile de görüşecek

Bin Ladin Group, bir süredir Türkiye’de yatırım yapmak istediği, özellikle de mütekabiliyet yasasının çıkmasının ardından İstanbul’da konut yatırımı yapmayı planladığı biliniyordu. Cuma gününe kadar Türkiye'de kalacak olan Abdullah Bin Ladin, Şile ve Sancaktepe'da gayrimenkul yatırımı için arazi bakmanın yanında Suudi Arabistan'da da yatırımları bulunan ve havameydanı işletmeciliğiyle tanınan TAV ile de görüşecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıFiyapı iflas erteleme talebiyle mahkemeye başvurdu!
  Sonraki yazıDap Yapı’dan Çağlayan’da bedava ofis!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın