Yaşam alanlarına pratiklik katan çözümler

Anahtar ve priz tasarımlarıyla yaşam alanlarına estetik bir dokunuş katan Günsan Elektrik, Eqona Pratik serisi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Seride Notluk, Anahtarlık, Telefon ve Fiş Tutucu, Saat ve Dereceli Anahtar şık görünümünün yanı sıra günlük hayata pratiklik katıyor.

Günsan Elektrik, gündelik hayatı daha düzenli ve etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olan Eqona Pratik serisiyle, modern yaşamın hızlı koşuşturmasında kolaylık sağlıyor. Notluk, Telefon ve Fiş tutucu, Anahtarlık gibi ürünlerin yer aldığı seri, şık tasarımları ve pratikliği ile yaşam alanlarında fark yaratıyor.

Dekorasyonun pratik tamamlayıcıları

Notluk ile önemli görevleri unutmamaya destek sağlarken, anahtarlık ile sıkça kullanılan anahtarları her zaman ulaşılabilir kılıyor. Telefon ve fiş tutucu ile mobil cihazları şarj etme ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda fişleri düzenli bir şekilde saklayarak yaşam alanları düzenli tutmaya yardımcı oluyor. Saat ve dereceli anahtar ise şıklığının yanı sıra oda sıcaklığı ve saat hakkında da bilgi edinmeye imkan sunuyor. Beyaz, Fildişi Beyazı, Gümüş, Krem, Mocha, Siyah, Metalik Siyah, Metalik Bej ve Füme renk alternatifleri ile her zevke ve dekorasyona uyum sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıASTOR ENERJİ A.Ş.’ DEN DEPREME DAYANIKLI TRANSFORMATÖR ÜRETİMİ
    Sonraki yazıModern tarzın esintileri Kilim’in “Pastel” serisiyle yaşam alanlarına taşınıyor