Dap Yapı’dan İstMarina’ya özel kampanya!

DAP Yapı, teslime hazırlandığı İstMarina projesinde  yeni bir kampanyaya başladı.  Kampanya kapsamında İstMarina’nın bağımsız bölümleri için KDV dahil satış fiyatının yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödeme şeklinde tahsil edilecek.

DAP Yapı, İstMarina’da sınırlı sayıda kalan daireleri için yeni bir kampanya başlattı. 31 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında İstMarina’nın bağımsız bölümleri için KDV dahil satış fiyatının yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödeme şeklinde tahsil edilecek. Kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisi yoluyla ödenebiliyor.

İstMarina projesinde herkesin yararlanabileceği bir kampanyaya başlayacaklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Anadolu Yakası’nın en prestijli projesi İstMarina’nın, AVM etabında sona yaklaştık. Projemizin içerisinde yer alan özel okulumuz da yeni eğitim öğretim yılına başladı. İstMarina AVM de muhteşem manzarası, gurme restoranları ile başta bölge halkı olmak üzere İstanbulluların hatta turistlerin uğrak noktası haline gelecek” dedi.

İstMarina için kaçırılmayacak bir kampanyaya başladıklarını ifade eden Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: Konut ve ticari ofisleri kapsayan bağımsız bölümlerde Emlak Konut GYO öncülüğünde düzenlenen kampanyaya biz de katıldık. Projenin tesliminden önce, yine prim sağlayacak şekilde, hem oturum hem de yatırımcılara bir fırsat daha sunuyoruz.  İstanbul’a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırmaya devam ederken, halkımızın yararlanması için de DAP Yapı olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz”

Proje detayları

2014-2015 yılında International Property Awards tarafından ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme’ projesi seçilen İstMarina’da, ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tiplerde, 1+0’dan 5+1’e alternatifler sunuluyor. 34 metrekarelik en küçük rezidans’tan 720 metrekarelik 5+1’e uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor.

Çevreye duyarlı proje

İstMarina, inşaat esnasında ve sonrasında düşük karbon salınımı ve yüksek enerji verimliliğine sahip yapısıyla doğayı koruması ile de dikkat çekiyor. Projenin tasarımı ve inşaat çalışmalarında LEED kriterlerine uyum sağlanarak, inşaat çalışmalarının çevreye verdiği olumsuz etkiler en aza indirilirken standart binalara göre yüksek oranlarda enerji, su ve hammadde tasarrufu sağlanıyor. Çevreye gösterdiği duyarlılık ile İstMarina ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından LEED sertifikasına aday gösteriliyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.