NG Residence’ta sonbahar avantajı

NG Kütahya Seramik’in NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile buluşturuyor. Metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan kampanya kapsamında, banka kredisi olmadan da taksitlendirme imkânı yaratılıyor.

NG Residence, Sonbahar Kampanyası’nda metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğu kişiye özel ödeme avantajıyla, yatırımcılara konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Kampanyaya ek olarak, projeden daire sahibi olmak isteyenlere farklı çözümler sunuluyor. Ödeme planları kişiye özel hazırlanırken, banka kredisi olmadan da taksitlendirme imkânı yaratılıyor. Projede metrekare fiyatları ise 5 bin 900 TL’den başlıyor.

Haziran 2018’de teslim

Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir oteli ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın