Dap Yapı’dan Çağlayan’da bedava ofis!

Konut sektöründe yeniliklerin öncüsü DAP YAPI, uzun süredir beklenen gelişmeyi hayata geçirmek üzere Avrupa Yakası’na yöneldi. Değişik mimarileriyle, alıcı ve yatırımcıların gözdesi olan projelerinin en yenisi için Çağlayan’ı seçti. İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Z Ofis ile konuttan sonra ofis sektöründe de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. DAP Z Ofis’in sunduğu yenilikler, avantajlarla birleşerek yatırımcıyı eksenine alacak.

"Z" harfinin anlamı ne?

Çünkü ‘ofis’ deyince akla gelen tüm kriterleri içeriyor; dolayısıyla bir ‘son nokta’. Tıpkı, matematikte tam sayıların tümünü kapsayan ‘küme’nin Z harfiyle gösterilmesi gibi DAP Z Ofis’de ofis almak isteyenlerin her türlü ihtiyacına yanıt verecek ve yatırımcıyı yüzde yüz tatmin edecek nitelikte bir proje. DAP Z Ofis, dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje.

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz Z Ofis'i EMLAK ROTASI'na anlattı

http://www.youtube.com/watch?v=g45sbCsdIhY

Neden "Avantajlı yönetim sistemi?"

Çünkü ‘yönetmek’ ustalık gerektirir. Gerçek başarı, iş hayatında modern çağın nimetlerinden faydalanırken tasarruf etmek ve aynı zamanda hiçbir şeyden mahrum kalmadan kâra geçmektir. Profesyonellik, çalışma ortamından yansıyan kusursuzluğun kazançla birleşmesidir. DAP Z Ofis’in avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf edeceğiniz bir formüldür ve uzun vadede ciddi bir kazanç sağlar.

Asistan maaşı yok!

Asiste hizmetleri, maaşını sizin ödemediğiniz asistanlarca karşılanır. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla (ana santral konsoluna gelen sinyal ışığıyla tanınır), firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay-kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır. Yabancı dillere hakim lobi/ asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar.

Eksi bir elemanla tasarruf

Prestijli bir ofise ihtiyaç duyan bir girişimciyseniz; avukatlık, muhasebecilik, mali müşavirlik gibi serbest meslek dallarından biriyle uğraşıyorsanız ya da herhangi bir konuda, örneğin eğitim veya gayrimenkul alanında danışmanlık yapıyorsanız, asistan/sekreter istihdam etmeden çalışabilirsiniz. Eksi bir (-1) eleman, bütçenize tasarruf, birikiminize katkı, yatırımınıza kazanç demektir.

Dap Z Ofis reklam filmi

http://www.youtube.com/watch?v=DScnyWWBbx4

Neden akıllı yatırım?

Matematiksel yöntemle şöyle açıklanabilir: 1 sekreter çalıştırmanın işverene maliyetini aylık 3 bin TL kabul edersek; 3 bin TL x 12 ay = 36 bin TL’dir. 10 yılda bu rakam 360 bin TL’ye denk gelir. DAP Z Ofis projesinin fiyatları ise metrekaresi 2 bin 300 USD – 3 bin 600 USD’dir. DAP Z Ofis’de metrekare bedeli en yüksek olan 50 metrekarelik bir ofis satın almakla, ticari emlak satın alırken 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresi 7-10 yıla düşerek maksimum kazanç sağlar. Dap Z Ofis nerede? Dap Z Ofis Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksı konum avantajı sayesinde önemli bir iş ve ticaret merkezidir. Çağlayan’da yer alan DAP Z Ofis, lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortadadır. Tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş’a ulaşmak kolaylaştı. Kağıthane Yolu, bağlantı yollarının çeşitliliği ve özellikle tünelin hizmete girmesiyle Büyükdere Caddesi’nin yoğun trafiğine adeta panzehir olmuştur. Kâğıthane-Taksim arası, Kâğıthane-Piyalepaşa Tüneli ve Bomonti-Dolmabahçe tüneliyle 5 dakikada alınmaktadır. Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Dap Yapı Z Ofis Çevreyolu sadece 2 dakika Çağlayan’daki DAP Z Ofis’den Çevreyolu’na bağlanmak sadece 2 dakika sürer. E5’i ya da TEM’i kullanarak kısa sürede Atatürk Havalimanı’na ulaşmak mümkündür. Ters yönde ise günün her saatinde trafiğe yakalanmadan Levent ve Maslak’a gidilebilir. DAP Z Ofis, Çağlayan üzerinden Şişli’ye çıkan yolun köşe başındadır. Adliye Sarayı’na yürüyerek dahi gidilebilir. 365 adet bağımsız bölüm satışa çıktı Lüks ofislerde konforlu bir çalışma ortamına kavuşmak, DAP Z Ofis’in akıllı yatırım fırsatıyla zor değildir. Satın alıp kullanmak da, kiraya vermek de, yatırımı avantaja dönüştürecek şekilde amorti eder. Yüzde 50’si peşin ödemelerde faizsiz 24 ay vade ile satışa sunulan 55- 87 metrekarelik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı emsallerine kıyasla yüzde 50-80 oranında düşük; 4 bin TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Büyüklüğü 49-281 metrekare arasında değişen dükkanların adedi ise 61. Mağazalar katında bulunan dükkanlar 3,80 m, girişte bulunan dükkanlar 4 m, giriş katınki ofisler 4 m, normal katlardaki ofisler ise 3.50 m tavan yüksekliğine sahip.

Concierge hizmetini Back-Up sağlayacak

8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı) oluşan proje, iş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenmektedir. DAP Z Ofis’in A plus, hizmet standardı yüksek ofislerini tercih edenler kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını binadan çıkmadan halledebilir. İş yaşamındaki tüm ihtiyaçlar A’dan Z’ye karşılanacak – 24 saat lobi / resepsiyon hizmeti – Limuzin ve araç kiralama servisi – Çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları – Kat asistanı ve kat hizmetleri – Konferans salonu – Arşiv odaları – Helikopter pisti (heliport) – Açık ve kapalı otoparklar – 6 adet asansör (+2 adet acil servis asansörü) – Fiber optik kablolu iletişim ağı (İnternet + uydu yayını) – İş dünyasının tanınan kafe ve restoranları – Posta dağıtım merkezi – Hausekeeping hizmeti – Çamaşır ve kuru temizleme – Fitness salonu ve SPA merkezi – Bilgisayar bakım ve onarımı – Teknik servis – Özel güvenlik sistemi (elektronik dedektörlü turnikeler) – Merkezi ya da müstakil ısıtma-soğutma sistemi – Enerji tasarrufuna önem veren ve çevre dostu uygulamalar – Elektronik kontrol sistemi – Jeneratör – Yangın söndürme sistemleri – Valet parking – Oto yıkama – Kuaför – Market – Lostra – Banka şubesi / ATM Çağlayan'da yükseliyor DAP YAPI’nın, uzun yılların birikimi ve inşaat tecrübesiyle ile oluşan DAP Z Ofis, Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Kağıthane’de, Çağlayan’da yükseliyor. Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve her katta 2 adet toplantı odası, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan DAP Z Ofis, suyun yol boyu eşlik ettiği güzergahta, iş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgeye katma değer sağlayacak. 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 365 adet bağımsız bölümden oluşan DAP Z Ofis, konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi olacak. Dap Z Ofis projesinin teslim tarihi olarak 30 ay sonrası planlanırken, proje, 185 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek. Merkezlere yakınlık Çağlayan Adalet Sarayı’na 2 dakika TEM Yoluna 5 dakika E5 Yoluna 2 dakika Maslak’a 7 dakika Taksim’e 10 dakika Büyükdere Caddesi’ne 4 dakika Haliç Kongre Merkezi’ne 1 dakika Bauhaus’a 1 dakika Minibüs ve otobüs durağına paralel

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBin Ladin Group Şile ve Sancaktepe’de arazi bakıyor!
  Sonraki yazıForum Çanakkale AVM Eylül 2014’te kapılarını açıyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın