Ataşehir Yenisahra imar sorunu çözülecek

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Yenisahra’da halkın sorunlarını dinleyen Erdem, mahalle sakinlerine imar sözü verdi.

Ataşehir’i sokak sokak gezerek halkın sorunlarını dinleyen Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, mahalle sakinlerine imar sorunu için çalışmalar yapılacağını dile getirdi.  Memleket Gazetesi haberine göre Ataşehir’in en büyük sorunlarından bir tanesi olan imar sorunundan şikayetçi bir vatandaş, “Biz imarımızı istiyoruz. 49 yaşındayım. Bu saatten sonra nedir buralar böyle. Ben Kazım Karabekir’de okudum yürüyerek gidiyordum, halen yürüyoruz. Hiçbirimiz bunu hak etmiyoruz” şeklinde konuştu.

Vatandaşların yüzü imar barışı ile gülecek

40 senedir imar sorunlarının çözülmediğini dile getiren Metin Çarpar isimli vatandaş ise, “40 senedir o yapılacak, bu yapılacak, hiçbir şey yok. Köylerimiz buradan daha güzel. Hakikaten gülünecek bir şey” şeklinde konuştu. Erdem, vatandaşlara imar barışı sözü verdi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.