Atlantik Fly’dan yılın son kampanyası

2017 yılı bitmeden konut sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunan Atlantik Yapı, ‘Yıl Sonu Fırsatları’ kapsamında Atlantik Fly projesinde 10 daireye özel avantajlı bir kampanya başlattı.

Atlantik Yapı, Pendik’te hayata geçirdiği Atlantik Fly projesinde konut alımını kolaylaştıran bir kampanya başlattı. Tüketici ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda konforlu bir yaşam hedefleyen firma, yıl sonu kampanyasıyla büyük avantajlar sunuyor. Atlantik Yapı, Fly projesinde yüzde 10 peşinattan sonra geri kalan ödemeleri konut teslimine çekti. Firma ayrıca peşin ödemelerde yüzde 15 indirim kolaylığı da sunuyor.

Atlantik markalı projelerin Pendik’e yeni bir kimlik kazandırdığını söyleyen Atlantik Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, “Ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek için, yeni kampanyalarla yatırımcılarımıza fırsatlar sunuyoruz. Kaliteli, güvenli ve donanımlı konutlarda yaşamak her vatandaşın hakkı. Biz de Atlantik Yapı olarak markalı projelerimizde, daima uygun fiyat politikası belirleyerek yatırımcıların daire sahibi olmasını kolaylaştırmaya çalıştık. Atlantik Fly projemizde yılsonu kampanyası kapsamında alternatifli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut alıcıları 31 Aralık’a kadar satış ofimize bekliyoruz’’ dedi.

Pendik Kurtköy’de, bölgenin değerli ve merkezi noktasında yer alan sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu bir alanda konumlanan Atlantik Fly, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Projede 2+1 dairelerin fiyatları 299 bin TL’den başlarken, Pendik bölgesine ve proje donatılarına kıyasla fiyatlar son derece ekonomik seviyelerde tutuluyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan 140 dairelik projenin, 5’inci kattan sonraki tüm dairelerinde deniz manzarası var. Farklı beklentileri karşılayacak şekilde; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini barındıran projede ayrıca, 2+1’ler de kendi içinde 5 farklı tip sunarak, yatırımcılarına geniş bir seçme olanağı sağlıyor. Sunduğu avantajlarla bölgesinde dikkatleri üzerine çeken Atlantik Fly, yüzde 70’ini peyzaj ve yeşil alana ayırarak yatırımcılarına ferah bir yaşam alanı oluşturuyor.

Hızlı ulaşım imkanı

Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Fly, Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Fly’da teslimler 2019 yılının Nisan ayında yapılacak.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıÖdeme planını kendin oluştur
    Sonraki yazıKartal’da 7 ay erken teslim müjdesi
    1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.