Ayışığı Vadi Evleri’nde kampanya devam ediyor

Bölgede daha önce Günışığı Sitesi ve Narçiçeği Sitesi gibi projelere imza atan Demir İnşaat’ın yine aynı bölgede inşasına devam ettiği Ayışığı Vadi Evleri projesinde Ramazan ayına özel başlatılan kampanya, gördüğü ilgi üzerine uzatıldı. Kampanya kapsamında, peşin alımda yüzde 11 indirim ya da peşinatı 11 ay erteleme imkanı sunuluyor. Yüzde 80’i satıldı Yüzde 75’i yeşil alandan oluşan projede çeşitli büyüklük ve özelliklerde 489 konut yer alıyor. Yüzde 80 kadarlık bir kısmının satışı tamamlanan Ayışığı Vadi Evleri projesinin teslim tarihi ise Mayıs 2013 olarak tespit edilmiş durumda. Ayışığı Vadi evleri fiyatları ise 160 bin TL'den başlıyor.

Hamit Demir: “Konfor ve güvenlik anahtar kelimelerimiz”

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir yaptığı açıklamada “Günlük yaşamı kolaylaştıracak, yaşayanların hayatlarını daha huzurlu ve mutlu geçirmelerini sağlayacak unsurlar Demir İnşaat projeleri için artık lüks değil standart oldu. Konfor ve güvenlik projelerimizin anahtar kelimeleri. Son kampanyamızına gelen yoğun talebin de etkisiyle Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 80’i satılmış durumda. Bu nedenle; hayatlarında sevgiye, konfora ve güvenliğe daha fazla yer vermek isteyenler için kampanyamıza ek bir süre koyarak devam ettirmeye karar verdik” dedi.

Ayışığı Vadi Evleri güncel fiyat listesi D-100 Karayolu ve metrobüse çok yakın bir konumda bulunan Ayışığı Vadi Evleri projesinde, 1+1 daireler 160 bin TL’den, 2+1 daireler 227 bin TL’den, 3+1 daireler 262 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor 444 2 116 0 212 853 70 70 www.demirinsaat.com.tr facebook.com/ayisigivadievleri facebook.com/demirinsaat.tr twitter.com/Demir_insaat Ayışığı Vadi Evleri nerede? Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Ayışığı Vadi Evleri İlginizi çekebilir Ayışığı Vadi Evleri projesinin ilk reklam filmi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAnkara YHT Garı beklenen ilgiyi görmedi
  Sonraki yazıEv sahipleri bu habere dikkat!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın