Babacan Holding iki yeni kampanya sunuyor

14 yıldır kendi arsaları üzerinde lüks konut projelerini hayata geçiren Babacan Holding, yeni kampanyalar düzenliyor. Kampanyayla Babacan Holding tarafından Beylikdüzü E-5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ projelerinden yüzde 5 peşinat yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle ev sahibi olmayı mümkün kılıyor. Bir diğer kampanyada ise Babacan Holding, bünyesinde 40 ay sıfır faizle taksitlendirme imkanı ile ev sahibi yapıyor.
 
Bankaları devre dışı bırakarak Babacan Holding tarafından finanse edilen ödemeler, yılsonuna kadar devam edecek. Babacan Holding projelerine yatırım yapmak isteyenler için fırsatların sunulduğunu söyleyen Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, sürekli arazi topladıklarını ve projelerini bu arsalar üzerinde inşa ettiklerini belirtti.
 
Babacan "Bizim işlerimizden biri de arazi geliştirmek, bu konuda uygun fırsatları değerlendiriyor ve arsa topluyoruz. Böylece binalarımızı kendi arsalarımızın üzerine inşa ediyor olmamız gayrimenkul yatırımcısına önemli avantaj sağlıyor. Bu sayede nitelikli, güvenli ve lüks yapıları uygun fiyatlara üretebiliyoruz. Kampanyalarımızda bankalarla çalışmıyor, yatırımcıya uygun şartlarda finansman sağlayabiliyoruz. Yeni kampanyamızı da düşük peşinat, düşük faiz oranları ve uzun vadeyle hayata geçiriyoruz" dedi.
 
Metrekare fiyatları 3.500 TL’de başlıyor
 
Kampanyanın geçerli olduğu projelerden 'Babacan Premium'; 28.620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home office, mall ve otel olarak inşa ediliyor. 1.216 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3.500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.
 
'Babacan Premium', E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün.


 
Babacan Palace hayata geçiyor
 
İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimarı anlayışıyla bütünleştiği ‘Babacan Palace’da 5.000 metrekarelik bir alanda hayata geçiyor.

66-287 metrekare arasında değişen 1 + 1, 2+ 1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı proje, 5 yıldız otel konseptiyle satışa sunuluyor. Daire fiyatlarının 292 bin TL'den başladığı Babacan Palace'ta peşin ödemede ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Geniş teraslı, deniz manzaralı suitlerden oluşan proje donanımlı SPA ve tuz odasıyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşam sağlıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı imkanlarını da bünyesinde barındıran Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E5 ve metrobüs durağıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor. 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.