Babacan Holding ilk yarı hedefini tutturdu

Babacan Holding, faaliyet gösterdiği enerji, lojistik ve turizm alanlarında da yatırımlarına devam ediyor. 2017 yılında 1.8 milyar liralık yatırım hedeflediğini açıklayan Babacan Holding, yılın ilk yarısında hedeflerinin yüzde 50’lik kısmını hayata geçirdi.

İnşaat, turizm, lojistik ve enerji sektöründe faaliyetlerini sürdüren Babacan Holding, 1.8 milyar liralık yatırım hedefi çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor.  Babacan Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, geride bıraktıkları yılın ilk 6 ayını hedeflerinde sapma olmadan tamamladıklarını yıl sonuna kadar da hedeflerini tutturacaklarını ifade etti.

Devam eden yatırımlar ve hedefleriyle ilgili bilgi veren Babacan, “Babacan Holding olarak aktif bir şekilde faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe başladığımız ve başlayacağımız toplam 600 bin metrekareye yakın projeye ek olarak enerji, lojistik ve turizm sektörlerindeki yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 1.8 milyar TL’lik hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Şu an yatırımlarımızın yüzde 50’lik kısmını hayata geçirmiş durumdayız”dedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın