Babacan Holding konutta tanzim satış dönemi başladı

Babacan Holding Mart ayı sonuna kadar sınırlı sayılı dairede yüzde 25 indirim imkanı sunuyor. Konutta tanzim satış kampanyası ile 288 bin TL’lik bir daire 216 bin TL’ye düşüyor.

Babacan Holding, Beylikdüzü’nde projelendirdiği Babacan Palace için ‘Tanzim Satış Kampanyası”’ başlattı. Mart sonuna kadar hızlı davranan yatırımcılar, projedeki sadece 20 daire için yüzde 25 indirim sunulan kampanya aracılığıyla, konutta yeni nesil lüks kavramıyla tanışacak. Mart ayı sonuna kadar sürecek tanzim satış kampanyasında 288 bin TL’lik bir daire 216 bin TL’ye düşüyor.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Mehmet Babacan, “Modern mimari anlayışını günümüz teknolojisiyle buluşturduğumuz Babacan Holding Babacan Palace projesi bu yönüyle ‘yeni nesil lüks’ kavramını sektörle tanıştırdığımız çok ayrıcalıklı bir proje. Projemiz, geliştirdiğimiz ‘Tanzim Satış Kampanyası’ ile de ayrı bir ayrıcalık kazanıyor. Kampanyamızda, projemizdeki sadece 20 daire için yatırımcılarımıza yüzde 25 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın tek yapması gereken, hızlı davranmak. Çünkü kampanyamız Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak” dedi.

‘’Babacan Holding projeleri dahilinde 288 bin TL’lik daire 216 bin TL’ye düşüyor’’

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan yüzde 25’lik büyük indirimle Babacan Palace projesindeki sınırlı sayıdaki dairede son dönemin en önemli fırsatını sunduklarını belirten Babacan, ‘’Tanzim Satış Kampanyamızın büyük ilgi görmesini bekliyoruz. Hem indirimin oranı çok yüksek hem de sınırlı sayıda daire için geçerli olacak. Deyim yerindeyse yetişen alacak. Mart ayı sonuna kadar sürecek tanzim satış kampanyasında 288 bin TL’lik bir daire 216 bin TL’ye düşüyor. Bu indirim şu anda gayrimenkul sektörü için çok iddialı bir kampanya. Hem oturum hem de yatırım düşünenler bu fırsatı kaçırmamalı’’ şeklinde konuştu.

Babacan Palace toplamda 20 kattan oluşuyor

Lüksün tanımını yeniden yaparak lüks rezidans konforunu çok özel fiyatlarla sunan Babacan Palace,5 bin metrekarelik alanda bir blok zemin ve 20 kattan oluşuyor. Osmanlı saraylarını andıran mimarisini modern yaşam ile buluşturan projede, yeni nesil ayrıcalıklı hizmetler de yatırımcılara sunuluyor. Resepsiyon ve kat hizmetleri, Türk hamamı, sauna, buhar ve masaj odası, açık yüzme havuzu, spor salonu, playstation odası ve sinema odası gibi donatılarıyla Beylikdüzü’nün en lüks projesi olarak gösteriliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.