Babacan’dan kampanyaya destek

Babacan Premium ve Babacan Port Royal projeleriyle kampanyaya katılan Babacan Holding, konut alıcılarına yüzde 10 peşinat ve 0,98 faizle 120 aya kadar vade seçeneğinin yanı sıra bankasız, kefilsiz ve senetle konut satın alma fırsatı sunuyor.

Babacan Holding, İstanbul Avrupa Yakası’nın değerli lokasyonlarından birinde yer alan Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerindeki dairelerini yüzde 10 peşin, 120 aya 0,98 vade ile satışa sundu. Tarihi kampanya ile Küçükçekmece E-5 üzerinde, Atatürk Havalimanı  (yeni yapılacak olan Millet Bahçesi ) karşısında hızla yükselen Babacan Port Royalile BeylikdüzüE-5 üzerinde konumlanan, bölgenin en prestijli projesi Babacan Premium’da her bütçeye hitap eden farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor. Bugüne kadar sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, bu sayede her bütçeye özel bir yatırım fırsatı sunuyor.

“Banka ve kefil yok, senetle satıyoruz”

Babacan Holding olarak hükümetin ve sektör birliklerinin ulusal kampanyalarına her zaman destek verdiklerini söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Türkiye’de ses getirecek yepyeni bir kampanyayı başlattıklarını açıkladı. Babacan konuya ilişkin şunları söyledi: ’’Başlatılan Ulusal Kampanya’nın ardından giderek artışa geçen faiz oranları ve döviz kuru karşısında yatırımcılarımızın talepleri hiç hız kesmedi. Biz de ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına iki önemli projemizle katıldık. Yerli ve yabancı konut alıcısından büyük ilgi gördük. Şimdi bu ilgiyi ve kazancı daha da yukarılara çekme vakti geldi diyoruz ve ev sahibi olmak isteyen herkes için bankasız, kefilsiz senetle satış dönemini başlatıyoruz.”

“Ev almak isteyenleri dolar ve faiz kıskacından kurtarıyoruz”

Dövizdeki artış ve faizlerdeki yüksek seyrin konut alıcısı üzerinde olumsuz etki yarattığını söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bunun önüne geçebilmek için tüm imkânları seferber ettiklerini vurguladı: “Döviz ve faizlerdeki yükselişler ister istemez konut satışını doğrudan etkiliyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar da ileriyi göremedikleri için yatırım yapmaktan çekinebiliyorlar. Biz de Babacan Holding olarak Türkiye İçin Kazanç Vakti’nin ‘Babacan Kazanç Vakti’ne çevirelim dedik. Konut alıcısını döviz ve faiz kıskacından kurtaralım istedik. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire sahibi olmak isteyenler bankasız, kefilsiz ve senetle ev sahibi olabilirler. Yüzde 10 peşinat, 0,98 faiz ve 120 kadar vade seçeneği ile kazanmaya hemen başlayabilirler.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın