Babacan’dan konut alana kombine hediye!

Babacan Holding, ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ projelerinden Babalar Günü haftası olan 12-25 Haziran tarihleri arasında konut alanlara tuttuğu 3 büyük takımdan birinin kombine biletini hediye ediyor.

İşte o projeler;

Atatürk Havalimanı’nın karşısında konumlanan Port Royal, toplam 5 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Babacan Port Royal’de yüzde 15 indirim fırsatı da devam ediyor. Daire fiyatlarının 249 bin liradan başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere 50 ay 0 faiz ödeme kolaylığı da sunuluyor. Projede teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Beylikdüzü’nde Babacan Premium’dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2 bin 150 TL taksit avantajı sunuluyor. Daire fiyatlarının 239 bin TL’den başladığı ‘Babacan Premium’da residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Teslimlerin başladığı Babacan Palace’tan konut sahibi olanlar tapularına hemen kavuşuyor. 5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulan Babacan Palace’, İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimarı anlayışıyla bütünleşiyor. Proje, 5 bin metrekare alan üzerinde toplam 248 adet 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden oluşuyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Babacan Palace’ta peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkanı da mevcut. Projeden konut almak isteyenler ayrıca istediği bankadan da kredi kullanabiliyor.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.