Bahadır 148’de 60 ay taksit in, faiz out

Bahadır İnşaat’ın Pendik’te inşa ettiği Bahadır 148, firma bünyesinde yapılan taksit uygulamasıyla 60 ay vadeli ödeme planının in olduğu projede faiz, out’ların başında geliyor.

 Bahadır İnşaat, İstanbul Pendik’te hayata geçirdiği Bahadır 148’le konut sektöründeki iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor. Buna göre, 2+1 daire fiyatlarının peşin 299 bin liradan, 3+1 daire fiyatlarının ise peşin 386 bin liradan başladığı projeden, sıfır faizle ve 60 ay taksitle bir ev sahibi olmak mümkün. Topraktan yatırıma olanak tanıyan ve alırken kazanma fırsatı sunan Bahadır 148, uygun fiyat avantajı hem de yüksek prim potansiyeli taşıyor. Tapuları hemen teslim edilen daireler, 18 ay içinde teslim edileceği de göz önüne alındığında yüzde 35’lik bir prim potansiyeli taşıyor.

Şehir merkezinde bir yaşam

Bahadır 148’den ev alanlar için şehrin merkezinde yaşamak in, dağ başı ise out oldu. D100 Karayolu’nun hemen yanında yükselen Bahadır 148, Sabiha Gökçen Havalimanı – TEM bağlantı yolu üzerinde, metro, Yüksek Hızlı Tren ile demiryolu, hava ve deniz ulaşımı imkanlarına sahip bir bölgede yer alıyor. Projenin Pendoria ve Neomarin alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında bulunması da ona ayrı bir değer katıyor. Ayrıca hemen karşısındaki, 4 bin personelin görev alacağı Garanti Bankası Teknoloji Üssü projesi de Bahadır 148’in lokasyon avantajını bir kat daha artırıyor.

Ulaşım akslarına yakınlık

 Yalova’dan Adalara ve Zeytinburnu sahiline kadar muhteşem bir Marmara Denizi manzarasına hakim olan Bahadır 148’deki dairelerin büyük bir çoğunluğu bu avantajdan nasibini alıyor. Minibüs yoluna 80 metre, metroya 350 metre, sahile 800 metre mesafede yer alan Bahadır 148, Sabiha Gökçen Havalimanına 5 , TEM otoyoluna ise 8 kilometrelik bir uzaklıkta bulunuyor.

Aile yaşamına uygun proje

Toplam 22 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunan Bahadır 148, 10 katlı iki blokta 148 adet daireden oluşuyor. Projede 90 metrekarelik 2+1 ve 115 metrekarelik 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.  Yüksek standartta malzeme ve uygulama kalitesini doğru fiyat prensibiyle buluşturan, bu doğrultuda en ince detaylarına kadar planlanan Bahadır 148, mutlu aileler ve sıcak yuvalarla dolması, tüm mutfaklarında yemek pişen, akşamları tüm dairelerinde ışıklar yanan, kesintisiz ve sürekli bir aile yaşamının bulunduğu proje olması hedefiyle tasarlandı. Projenin ailelere hitap eden bu konseptinde açık mutfaklar out, kapalı mutfak in olarak kabul edildi.

Akıllı ve çevreci bir tasarım

Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla ve lüks detaylarıyla öne çıkan Bahadır 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşamın da kapılarını aralıyor. Kaliteli ve lüks bir yaşam sunmasına rağmen ekonomik ve sürdürülebilir yaşamı da destekleyen, çevre dostu bir yapı olma özelliğini taşıyan Bahadır 148’de düşük aidat in, yüksek aidat out. Kombili sisteme sahip, doğalgazlı mutfak ocaklarının bulunduğu projede her daire sahibi, tükettiği kadar enerji faturası ödeyecek.

Gün ışığından maksimum fayda

Isı, ses ve su izolasyon yalıtımının da yüksek standartlarda yapılacağı projede ayrıca bahçe ve peyzaj alanlarında solar sistemli LED aydınlatma armatürleri sayesinde güneş enerjisinden maksimum fayda sağlanacak. Yüksek tavan standardıyla da daire içlerinde ve kat hollerinde gün ışığından ve doğal havalandırmadan olabildiğince istifade etmeyi sağlıyor. Bu özelliğiyle ‘maksimum gün ışığı in, enerji sarfiyatı out’ dedirten projede elektrik tüketimi minimize edilirken su tasarrufu tasarruflu bataryalar, tasarruflu rezervuar sistemleri ve yalıtımlı su tesisatları sayesinde sağlanıyor.

7/24 güvenlik sistemi

7/24 kapalı devre kamera sisteminden güvenlik personelinin kontrolündeki giriş noktasına kadar yüksek güvenlik standartlarının sağlanacağı Bahadır 148’de her daireye araç tanıma sistemli, bir araçlık kapalı otopark tahsis edilecek. Oluşabilecek herhangi bir kaza anında, site sakinlerinin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için ise ambulansın otoparka girerek sedyenin daire içlerine ulaşabileceği genişlikte asansörler ve geniş koridorlar da Bahadır 148’de göz ardı edilmeyen hayati detaylar arasında yer alıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.