Siltaş Yapı’dan panoramik manzaralı daireler

52 adet açık ve kapalı mutfaklı 2+1 dairenin bulunduğu Siltaş Marina, LifeX konsepti ile yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katıyor.

Siltaş Yapı’nın Pendik Marina’nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina’da kapanmayacak panoramik deniz manzaralı 2+1 daireler yoğun ilgi görüyor. Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan 2+1 daireler, hem oturum hem de yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlerin tercihi oluyor. Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanan ‘Adalara karşı, bulutlara komşu’ Siltaş Marina, toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. 52 adet açık ve kapalı mutfak alternatifinin bulunduğu Siltaş Marina’da, 2+1 dairelerin büyüklükleri 80 ila 95 metrekare arasında değişiyor.

Donanımlı bir yaşam alanı

Siltaş Marina, Siltaş Yapı’nın ilk kez bu projede hayata geçireceği ‘LifeX Konsepti’ ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı vadediyor. Siltaş Marina’nın LifeX Konsepti içinde, proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması ve cafe-kütüphane öne çıkıyor. Projede, elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor. Akıllı ev sistemi altyapısının bulunacağı Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanıyor.

7/24 güvenlik hizmeti

Siltaş Marina’da başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin vermeyen ve ambulansın girebildiği kapalı otopark mevcut. Ambulansın girebildiği otoparka ek olarak bloklarda sedye taşınabilen asansörler de yer alıyor. 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi tarafından korunacak olan Siltaş Marina’da, yüksek deprem standartları ve deprem yönetmeliğine uygun olarak radye temel ve betonarme karkas sistemi uygulanıyor.

Ulaşım alternatiflerinin ortasında

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina, Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna ise 17 dakikalık bir mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım imkanı tanıyan proje, teknesi ve yatı olanlar için de eşine az rastlanır bir konfor sunuyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakikalık bir mesafede bulunan Siltaş Marina, birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın