Bahadır İnşaat’tan, akıllı ve organik proje: Bahadır 148

Bahadır İnşaat’ın Pendik’te hayata geçirdiği projesi Bahadır 148’de daire fiyatları 365 bin liradan başlıyor.

Bahadır İnşaat, İstanbul Pendik’te yapımına başladığı yeni projesi Bahadır 148 ile konut kavramına yeni bir soluk getiriyor. Şirketin, kendine ait 4 bin dört yüz  metrekarelik arsa üzerinde  hayata geçirdiği Bahadır 148, sunduğu yüksek kalite ve yaşam standardına  ilave olarak 365 bin liradan başlayan fiyatlarıyla karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Merkezi konumu ile öne çıkan Bahadır 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşamın da kapılarını aralıyor. Toplam 22 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunan Bahadır 148, 10 katlı iki blokta 148 adet özel daire ve 2 adet  ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 90 metrekare 2+1  daire ile ve 115 metrekare  3+1 daire seçenekleri  bulunuyor.

Tapular hemen teslim

Lansmana özel tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede, peşinat, ara ödeme, 24 ay düşük taksitli cazip ödeme planı sunuluyor. Tapuları hemen teslim edilen dairelerin 24 ay içinde teslim edilmesi taahhüt edilirken, Bahadır İnşaat bu süreyi 18 aya çekmeyi planlıyor.

Avantajlı lokasyon ve sosyal imkanlar

Bahadır 148, D100 Karayolunun hemen yanında yükseliyor.  Sabiha Gökçen Havalimanı- TEM bağlantı yolu üzerinde, metro, Yüksek Hızlı Tren ile demiryolu, hava ve deniz ulaşımı imkanlarına sahip bir bölgede bulunan proje, Pendoria ve Neomarin alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında bulunuyor. Minibüs yoluna 80 metre, metro istasyonuna 350 metre, sahile ise 800 metre mesafede yer alan Bahadır 148, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 5 kilometre, TEM otoyoluna ise 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

2 bin 500 metrekare yeşil alan

2 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olan Bahadır 148’de özel ve yoğun bir yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması planlanıyor.Ayrıca  yürüyüş alanları, kameriyeler, keyif bahçeleri ve çocuklar için açık oyun parkı yer alacak. Aynı zamanda kapalı bir çocuk oyun alanının da yer yapılacağı projede, huzurlu bir bahçe ortamı oluşturulacak. Projenin sosyal donatı alanları içinde ise özel yeşil alan bölgesinde aileler için tasarlanan için kapalı  havuz ve fitness salonunun yanı sıra basket sahası ve özel bir Squash alanı yer alacak. Projede ayrıca gençlerin aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri  mini sinema salonuyla, içinde langırt, bilardo bulunan eğlence ve oyun alanı da olacak.

7/24 güvenlik

7/24 kapalı devre kamera sisteminden güvenlik personelinin kontrolündeki giriş noktasına kadar yüksek güvenlik standartlarının sağlanacağı Bahadır 148’de her daireye araç tanıma sistemli, bir araçlık kapalı otopark tahsis edilecek. Oluşabilecek herhangi bir kaza anında, site sakinlerinin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için ise ambulansın otoparka girerek sedyenin daire içlerine ulaşabileceği genişlikte asansörler ve geniş koridorlar da Bahadır 148’de göz ardı edilmeyen hayati detaylar arasında yer alıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın