Bakan Elvan’dan MHP İl Başkanlığına ziyaret

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, MHP Mersin İl Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Kalkınma Bakanı Elvan, MHP Mersin İl Başkanı Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Elvan, “Bu süreçte hem MHP İl Başkanı, hem AK Parti İl Başkanı ben inanıyorum ki ‘evet’ kampanyasını güçlü bir şekilde yürüteceklerdir” dedi. 

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Ülkemizde kalıcı bir istikrarın oluşması özellikle dış mihraklara yönelik olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkesini, devletini, vatanını, milletini, ay yıldızlı bayrağını seven her kardeşimizin bir ve beraber hareket etmesinin son derece ve anlamlı olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Elvan, bir dizi ziyaret ve görüşmeler için geldiği kentte, MHP Mersin İl Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yılmaz ve partililer tarafından il başkanlığı girişinde karşılanan Bakan Elvan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

Ülkenin bekası, birliği, dirliği ve Türkiye’nin önünün daha da açılması için bu sürecin çok önemli olduğunu vurgulayan Lütfi Elvan, şöyle konuştu:

“Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye huzurlarınızda çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten bu halk oylaması, anayasa değişikliği Türkiye’nin bir anlamda geleceğini belirleyecektir. Ülkemizde kalıcı bir istikrarın oluşması, özellikle dış mihraklara yönelik olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkesini, devletini, vatanını, milletini, ay yıldızlı bayrağını seven her kardeşimizin bir ve beraber hareket etmesinin son derece anlamlı olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte de hem MHP İl Başkanı, hem AK Parti İl Başkanı ben inanıyorum ki ‘evet’ kampanyasını güçlü bir şekilde yürüteceklerdir. Bu vesileyle Sayın İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Onlara da bu süreçte başarılar diliyorum.”

MHP MİLLETİMİZİN YANINDADIR

Atsız Afşın Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP’nin ülkenin kritik dönemden geçtiği bu günlerde elini taşın altına koyduğunu belirterek, “Milliyetçi Hareket Partisi, devletimizin, milletimizin yanındadır. MHP Mersin İl Başkanlığı olarak biz de üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz, çalışacağız.” dedi.

Bakan Elvan, daha sonra merkez Akdeniz ilçesindeki Kuva-i Milliye Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Bir esnafın dükkanında beslediği ve “Abbas” ismini verdiği kekliği seven Elvan, bir sokak satıcısından satın aldığı muzları da vatandaşlara dağıttı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.