Banu Evleri Ispartakule 2’de anneler günü kampanyası

Hasanoğlu İnşaat, Anneler Günü kampanyası kapsamında Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde konut satın alan herkese Mayıs ayı sonuna kadar beştaş pırlanta hediye ediyor.

Hasanoğlu İnşaat, 13 Mayıs Anneler Günü öncesi kaçırılmayacak bir kampanya daha imza atıyor. Kampanya kapsamımda Hasanoğlu İnşaat, Banu Evleri Ispartakule 2 projesinden ev satın alan herkese anneler günü hediyesi olarak beştaş yüzük armağan ediyor. Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyada beştaş yüzük hediye edilecek. Kat bazında net ve brüt metrekare arasındaki farkların çok az olduğu Banu Evleri Ispartakule 2 projesi, Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu koridorunda hayata geçirilecek Kanal İstanbul’a 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Bölge fiyatlarını yüzde 20 aşağı çeken Banu Evleri Ispartakule 2 projesi; İstanbul’un 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelerine yakınlığıyla ön plana çıkan Ispartakule bölgesinde yer alıyor. Tamamen aile odaklı olarak tasarlanan Banu Evleri Ispartakule 2, yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunuyor. 2018 Ağustos ayında teslim edilecek Banu Evleri Ispartakule 2’nin büyük bir bölümü tamamlandı.

Konfor ve lüksü bir arada

İstanbul’daki yatırımların kuzeye doğru kaydığı günümüzde, yatırımcısına yüksek kar vaat eden Ispartakule lokasyonunda konumlanan Banu Evleri Ispartakule 2 projesi, tamamen ‘aile odaklı’ özelliği ve Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkıyor. Yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunan proje, 4 blok, 220 daire ve 17 ticari alandan oluşuyor. Proje kapsamında farklı ödeme planları ve firma bünyesinde yapılan vade seçenekleri ile 135 metrekarelik 2+1 daireler 545 bin TL, 174 metrekarelik 3+1 daireler 670 bin TL, 189 metrekarelik 4+1 daireler ise 740 bin TL’den satışa sunuluyor.

Göl manzaralı daireler

İçerisinde yer alan sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu bir yaşam vaat eden projede, daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek şekilde konumlandırıldı. Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığı ile ön plana çıkan projenin konsept planlamasında yer alan 17 mağaza ise, gerek projede oturanlara, gerekse çevre sakinlerine keyifli bir alışveriş imkanı sunacak. Banu Evleri Ispartakule 2 projesindeki dairelerde; pay ölçer sistemli yerden ısıtma, klima altyapısı, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi, ankastre cihazlar da yer alıyor. Binalarda ayrıca uydu yayın sistemi, adresli yangın alarmı, otomatik söndürme sistemi ve merkezi jenaratör de bulunuyor. Site genelinde CCTV izleme ve kayıt sistemi, her daireye kapalı otopark, misafir otoparkı da yer alıyor. Projede ayrıca kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları da bulunuyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.