Banu Evleri Ispartakule 2’de bahar kampanyası

Hasanoğlu İnşaat ilgi gören ‘48 bin TL peşin, 2018’de taşın’ kampanyasının kapsamını genişletti. Yeni kampanya kapsamında 48 bin TL ön ödeme yapan herkes 48 ay vade farksız taksit imkanıyla ev sahibi olacak.

Hasanoğlu İnşaat, bu baharda ev sahibi olmayan kalmasın diye daha önce yoğun ilgi gören ‘48 bin TL peşin, 2018’de taşın’ kampanyasına ilave olarak vade farksız 48 ay taksit imkanı sunan yeni kampanya için düğmeye bastı.

2018 Ağustos ayında teslim

Hasanoğlu İnşaat’ın ‘bahar kampanyası’ kapsamında 48 bin TL peşinatı ödeyen herkes 48 ay vade farksız taksit imkanıyla Ispartakule’nin lokasyonunda ev sahibi olabilecek. Kat bazında net ve brüt metrekare arasındaki farkların çok az olduğu Banu Evleri Ispartakule 2 projesi, Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu koridorunda hayata geçirilecek Kanal İstanbul’a 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Bölge fiyatlarını yüzde 20 aşağı çeken Banu Evleri Ispartakule 2 projesi; İstanbul’un 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelerine yakınlığıyla ön plana çıkan Ispartakule bölgesinde yer alıyor. Tamamen aile odaklı olarak tasarlanan Banu Evleri Ispartakule 2, yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunuyor. 2018 Ağustos ayında teslim edilecek Banu Evleri Ispartakule 2’nin büyük bir bölümü tamamlandı.

Aile odaklı bir proje

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Son dönemde banka kredileri konusunda sıkıntı yaşayan, ev sahibi olmak için bize başvuran müşterilerimize özel ödeme seçenekleri sunarak, banka kredisi kullanmadan konut sahibi olmaları için alternatif ödeme seçenekleri sunuyoruz. Daha önce başlattığımız ‘48 bin TL peşin, 2018’de taşın’ kampanyamızın yoğun ilgi görmesi üzerine bu kampanyaya ilave olarak 48 ay vade farksız ödeme seçeneğini de ekledik. Bölge fiyatlarını yüzde 20 aşağı çeken, kat bazında net ve brüt metrekare arasındaki farkların çok az olduğu, İstanbul’un 3. Havalimanı, Kanal İstanbul Projesi, Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelerine yakınlığıyla ön plana çıkan Banu Evleri Ispartakule 2 projemizi her zamanki gibi aileyi odak noktaya alacak şekilde tasarladık. Ispartakule’de inşa ettiğimiz projemizin en büyük avantajı, bölgede bulunan diğer projelere göre yüzde 20 daha uygun olması ve yatırımcının banka kredisi kullanmadan firmamız bünyesinde farklı vade seçenekleri ile alım yapabilmesidir” dedi.

Konfor ve lüks bir arada

İstanbul’daki yatırımların kuzeye doğru kaydığı günümüzde, yatırımcısına yüksek kar vaat eden Ispartakule lokasyonunda konumlanan Banu Evleri Ispartakule 2 projesi, tamamen ‘aile odaklı’ özelliği ve Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkıyor. Yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunan proje; 4 blok, 220 daire ve 17 ticari alandan oluşuyor. Proje kapsamında farklı ödeme planları ve firma bünyesinde yapılan vade seçenekleri ile 120 metrekarelik 2+1 daireler 485 bin TL, 159 metrekarelik 3+1 daireler 595 bin TL, 174metrekarelik 4+1 daireler ise 655 bin TL’den satışa sunuluyor.

Göl manzaralı daireler

İçerisinde yer alan sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu bir yaşam vaat eden projede, daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek şekilde konumlandırıldı. Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığı ile ön plana çıkan projenin konsept planlamasında yer alan 17 mağaza ise, gerek projede oturanlara, gerekse çevre sakinlerine keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.

Her daireye otopark

Banu Evleri Ispartakule 2 projesindeki dairelerde; pay ölçer sistemli yerden ısıtma, klima altyapısı, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi, ankastre cihazlar da yer alıyor. Binalarda ayrıca uydu yayın sistemi, adresli yangın alarmı, otomatik söndürme sistemi ve merkezi jenaratör de bulunuyor. Site genelinde CCTV izleme ve kayıt sistemi, her daireye kapalı otopark, misafir otoparkı da yer alıyor. Projede ayrıca kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları da bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.