Çamlıca’da MESA’da caz keyfi


MESA’nın İstanbul’un en gözde semtlerinden Çamlıca’da hayata geçirdiği Çamlıca’da MESA, seçkin konuklarını “MESA ve Jazz” etkinliğinde ağırladı. Ayrıcalıklı yaşamın kapılarını Haziran ayında açan Çamlıca’da MESA’nın müzik ve lezzet resitaline dönüşen bu etkinliğine konut sahiplerinin yanı sıra MESA markasına olan güvenlerini her yeni projesinde gösteren MESA dostları ve Çamlıca’da MESA projesinin bölgedeki komşuları katıldı.
 

Ayrıcalıklı yaşamlara lezzetli ve müzik dolu bir “merhaba”

Çamlıca’da MESA içindeki havuzbaşında düzenlenen brunch’ta davetliler, seçkin lezzetlerin tadını, İstanbul’un eşsiz panoramik manzarası eşliğinde çıkardı. Etkinlik, uzun yıllardır dünyanın dört bir yanında sergiledikleri başarılı performanslarıyla tanınan Teema ve Dennis’in sunduğu caz dinletisiyle daha da renklendi. Davetliler, bir yandan müzik ve sohbet dolu bir Pazar gününün keyfini çıkarırken, diğer yandan da ayrıcalıklarla dolu yeni bir hayata hep birlikte “merhaba” dedikleri yeni dostlarıyla tanışma fırsatını yakaladı.

İstanbul’un bu en seçkin projesindeki brunch etkinliğinde, çocuklar da gün boyunca kendilerine özel düzenlenen oyunlar ve animasyon gösterileriyle gönüllerince eğlendi.
 

İdeal yaşam hayalini tüm detayları ile gerçeğe dönüştürdü

Çamlıca’da MESA, İstanbul’un kalbindeki benzersiz konumu, kalitesi ve eşsiz özellikleriyle beklentileri bir adım öne taşıyarak, ‘ideal yaşam’ hayalini tüm detayları ile gerçeğe dönüştürdü. Konumu, kalitesi ve tasarımıyla farklılaşan Çamlıca’da MESA; kentin tam kalbinde, temiz havası, eşsiz panoramik manzarası, huzurlu ve seçkin atmosferi ile elit yaşam fırsatları sunuyor, hayata doyumsuz keyifler katıyor.

Geleneksel Türk evinin çağdaş bir mimari anlayışla yeniden yorumlanması fikri ile şekillenen Çamlıca’da MESA, çağdaş şehir hayatının tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek; gündelik hayatın detaylarını yüksek konforla buluşturacak şekilde planlandı. Çağdaş, konforlu ve elit yaşam alanlarını, fonda panoramik İstanbul manzarasıyla sunan Çamlıca’da MESA, eşsiz bir konuma sahip toplam 42.500 m² büyüklüğündeki arazi üzerinde hayat buldu. Toplam 113 konutun yer aldığı Çamlıca’da MESA’da büyüklükleri 240 m² ile 340 m² arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 daire ve dubleksler ve 950 m² kapalı alana sahip, havuzlu çok özel villalar bulunuyor.

33.000 metrekarelik yeşil alanda, trafik yerin altında

Çamlıca’da MESA’da araç trafiği de tamamen yer altına alındı. Kapalı otoparktan bloklara doğrudan erişim sağlanan Çamlıca’da MESA’da, yer üstündeki geniş yaya yolları ise sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor.

Çamlıca’da MESA projesinde arazinin %80’ini oluşturan toplam 33.000 m²’lik bir alan ise sosyal tesis ve yeşil alana ayrıldı. 1.100 m² kapalı alana sahip sosyal tesiste, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve çok amaçlı oyun odası gibi birçok unsur, Çamlıca’da MESA sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

Kentin kalbinde doğa, tüm duyularla hissediliyor

Çamlıca’da MESA’da; yağmurla gelen toprak kokusu, kapının önünde başlayan yeşil, rengarenk bahçeler ve keyifli yürüyüş yolları, MESA standartlarıyla birleşerek, İstanbul’un en değerli yaşam alanında büyük bir keyfe dönüşüyor. Kentin tam kalbinde, doğa ile iç içe ayrıcalıklı yaşamlar sunan Çamlıca’da MESA; eşsiz İstanbul manzarasının yanısıra ileri teknoloji ve kalite ile tasarlanmış ferah mekanları ayrıcalıklı ve mutlu yaşamın hizmetine sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.