Başkent Emlak Konutları satışa çıktı

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO, Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçirdigi Başkent Emlak Konutları ile Ankara'nın havasını değiştirmeye geliyor. Emlak Konut GYO'nun Ataşehir'deki Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen basın toplantısına Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum'un yanı sıra projenin reklam yüzü olan Mustafa Ceceli de katıldı.


 
Çankaya'nın Mühye Mahallesi'nde yer alan Başkent Emlak Konutları toplamda 202 bin metrekare alan üzerinde 1.504 bağımsız bölümden oluşuyor. Şehir yaşamını yeşil ile iç içe sunan Başkent Emlak Konutları’nda 1+1, 2+1, 3+1,4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks tiplerinde 1.478 adet konut ile birlikte 26 adet ticaret birim bulunuyor. Projede fiyatlar 395 bin ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Başkent Emlak Konutları’nda satışa çıkarılan 1.504 bağımsız bölümün yanı sıra projede kentsel dönüşüm kapsamında hak sahiplerine verilecek olan 492 konut daha yer alıyor.

Toplamda 202 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 10 adet 1+1, 388 adet 2+1, 788 adet 3+1, 285 adet 4+1, 5 adet 5+1 dubleks ve 2 adet de 6+1 dubleks daire bulunuyor. Başkent Emlak Konutları’nda 1+1 konutlar 70,68 ile 77,52 metrekare, 2+1 konutlar 93,91 ile 159,75 metrekare, 3+1 konutlar 152,54 ile 252,66 metrekare, 4+1 konutlar 192,79 ile 220,13 metrekare, 5+1 dubleks konutlar 332,93 ile 345,44 metrekare ve 6+1 dubleks konutlar ise 349,10 ile 350,97 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip.

Ödeme kolaylıkları dikkat çekiyor

Yüzde 10 peşinat 15 yıl vade ve 850 TL'den başlayan cazip ödeme koşullarının bulunduğu projede ödemeler ise teslimden sonra başlıyor.


 
Başkent Emlak Konutları hakkında görüşlerini dile getiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum; “Ankara'mıza, halen devam etmekte olduğumuz üç gelir paylaşımı projemizle birlikte Emlak Konut markasını ve tecrübesini daha önce taşımıştık. Bugün de, ilk anahtar teslimi projemizi kıymetli Başkentlilere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Kurum ayrıca; "Çağlar boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Başkentimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin doğuşuna ve türk ulusunun bağımsızlığı, egemenliği ve demokrasisine sahip çıkışına hem geçmişte hem de çok yakın bir tarihte tanıklık etmiştir. Bu doğrultuda, biz de, bu şehre ve Emlak Konut markasına yakışan bir proje geliştirebilmek amacıyla, elimizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştık. Ankaralılar için hazırladığımız “Başkent Emlak Konutları” projemizin her açıdan beklentileri karşılayacağına ve Ankara’da örnek gösterilecek bir proje olacağına inanıyorum" dedi.

Zengin sosyal donatılar

Sosyal donatılar açısından ve çevre hassasiyeti anlamında da çok zengin bir proje planlamasına sahip olan Başkent Emlak Konutları’nın genelinde temalı çocuk oyun alanları, engelli çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, çeşitli hobi alanları, sus havuzları, oturma alanları bulunuyor. Başkent Emlak Konutları’nda 2 adet kapalı havuz, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanı ile birlikte farklı etkinliklerin yapılacağı stüdyolar, buhar odası, sauna gibi alanların da içinde yer aldığı kapsamlı bir sosyal merkez oluşturuluyor.

Bitkisel düzenlemelerle projedeki alanın birçok yerinde peyzaj çalışması ile yeşil ile iç içe bir proje planlandı. Başkent Emlak Konutları’nın sosyal donatılarında, 3 adet cami, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet sağlık tesisi ve 48.000 metrekare içerisinde park alanı site sakinlerinin hizmetinde olacak.

Projedeki tüm parsellerde açık ve kapalı otoparklar bulunurken kapalı otopark alanları binalar ile direkT bağlantılı olacak şekilde tasarlandı. Yere kadar uzanan camlar ile konut içlerinde aydınlık ve ferahlık oranı arttırılırken, temperli lamine camlar tercih edilerek güvenlik önlemleri alındı.

www.emlakkonut.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.