Başkent Regnum kalitesiyle tanıştı

Ünal Pala, projenin aynı zamanda iş yaşamına farklı kazanımlar sağlayacak yaşam alanları ile de iş dünyasında yeni bir döııem açtığını kaydetti.
Projenin, Regnum Carya Golf&Spa Resort Hotel'i yaşama geçiren işadamı Fikret Öztürk'le inşaat alanındaki güçlerini birleştirmeleri sonucu doğduğunu ifade eden Pala, şunları söyledi:

'"Kurduğumuz OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ'nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Ankara'ya Regnum Sky Tower'ı kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Ankara'da sosyal donatı alanları olan iş merkezi eksikliği vardı. Projenin hem işverenlere, hem de çalışanlara hitap eden detayları olmalıydı. İstedik ki herkes ofise severek gelsin, akşam evlerine de mutlu gitsin. İş dünyasının yaşadığı sıkıntıları yakından bildiğimiz için, stresten arındıran, iş performansını arttırdığı gibi yaşamdan da koparmayan bir proje hayata geçti."

Uzun çalışmalar sonucu Regnum Sky Tower'ı şekillendirdiklerini anlatan Ünal Pala, "Öztürk Holding'in gayrimenkul markası Regnum'la da projemizin gücüne güç kattık. Regnum, İstanbul, Antalya ve Bodrum'un yanı sıra, İngiltere ve Bulgaristan'da da yüksek kalitede onlarca konut ve otel hayata geçiren bir marka. Bu kaliteyi, artık Başkent iş dünyası da yaşamaya başladı. 
Ankara'da stressiz iş yaşamını başlatıyoruz diyebiliriz" diye konuştu

Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Regnum Sky Tower'da ilk anahtarı teslim etti.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın