Batı Mahal’de 24 ay sıfır faizle 890 bin dolardan

Batı Mahal projesinde yer alan villaların fiyatları 890 bin dolardan başlıyor. Yalçınlar Group, Batı Mahal villaları için yüzde 30 peşinle 24 aya varan vade kolaylığı sunuyor.

Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren ve Batılı bir kavram olan ‘villanın’ tüm özelliklerine sahip olan Batı Mahal, 400 dönüm içinde 150 özel villadan oluşuyor. 1.700 ila 3.500 m2 arasında değişen geniş müstakil bahçelere sahip olan Batı Mahal villalarının Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunuyor. Katie modelinin brüt genişliği 465 m2, neti 330.8 m2, Jasmine modelinin brütü 496 m2, neti 355.7 m2, Ilaria modelinin brütü ise 587 m2, neti 433.3 m2’ye ulaşıyor.

 

Natamam değil tastamam villa

Büyükçekmece’de 40 milyon dolar yatırımla gerçekleştirdikleri GölMahal Villaları’nın gördüğü büyük ilginin ardından, aynı bölgede ve muhteşem bir lokasyonda 90 milyon dolar yatırımla Batı Mahal projesini hayata geçirdiklerini ifade eden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, villaları “natamam değil tastamam” teslim edeceklerini, yaşam konforu için gereken her türlü detayı düşünürek villaları sahiplerine anahtar teslim vereceklerini belirtiyor.

Batı Mahal projesinin henüz lansmanı yapılmamış olmasına rağmen satışlarının yarısının tamamlandığı söyleyen Yalçın, ödemelerin yüzde 30 peşinle 24 aya kadar tercihe göre sabit kur üzerinden vadeyle olduğunu kaydediyor. Yalçın, inşaat seviyesi yüzde 70’i aşan villalar için ise 180 aya kadar TL vade yaptıklarını ifade ediyor.

Müteahhit değil müşteri projesi

 

Batı Mahal’i benzeri projelerden ayıran en önemli farkın müşteri beklentileri doğrultusunda tasarlanması olduğunu belirten Yalçın, hedef kitleyi içeren 1.250 kişiyle yapılan görüşmeler sonucunda elde ettikleri tüm verileri bire bir hayata geçirerek villaları talepler doğrultusunda projelendirdiklerini ifade ediyor.

Müşteri anketi sonuçlarına göre geniş ve fonksiyonel villa tipinin talep edildiği belirten Yalçın, örneğin mutfağın sadece yemek yapılan bir yaşam alanı olarak değil, aynı zamanda yemek yenilen, oturulan, sohbet edilen bir alan olarak düşünüldüğünü, buna bağlı olarak projede net 45 ila 65 m2 arasında değişen, bahçe ile bütünleşmiş, günlük yaşam odası, kiler, ada mutfak ve misafir yemek odasına sürme kapı ile irtibatlı mutfak alanları tasarladıkları kaydediyor.

Proje kapsamında ihtiyaçlara ilişkin olmayan hiçbir öğeye yer vermediklerini belirten Yalçın, araştırmaya katılanların büyük bir bölümünün salonun aydınlık, ferah, geniş, bahçe ile bağlantılı ve havuza bakması yönünde talepte bulunduklarını, buna bağlı olarak 7,2 m yüksekliğinde tavanı olan, galerili, neti 120 ila 160 m2 arasında değişen, şömine, günlük oturma köşesi, misafir köşesi ve yemek odası fonksiyonlarını barındıran büyük salon ve yemek odası (salomanje) tarzında dizayn ettiklerini söylüyor. Yalçın, gençlerin taleplerine göre genç odalarını banyolu suit oda şeklinde tasarladıklarını da belirtiyor.

www.batimahal.com

0212 886 19 00

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın