Benevre Beytepe’de 225 bin liraya rezidans fırsatı

Kolay ulaşımı, konforlu yaşam standardı ile dikkat çeken Benevre Beytepe, 167 konuttan oluşan projesini düzenlediği mangal partisi ile seçkin davetlilere tanıttı. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft olmak üzere konumlandırılan 27 katlı özel proje, 2017 yılında teslim edilecek. 10 yıl vadeli konut kredisi kullandırılabilen projede fiyatlar 225 bin liradan başlıyor.

Benevre Beytepe, özellikle yatırımcıların en çok tercih ettiği bölge olan Beytepe’de hızla yükseliyor. Benevre Beytepe Projesi yatırımcı ortağı Mavi Beyaz akaryakıt adına Kaan Demir “Benevre Beytepe projesi ile yola çıkarken konut değil kalite inşa etmeyi hedef edindik. Bulunduğu konum itibari ile her geçen gün değeri ve bilinirliği artan Beytepe’de gerçek bir rezidans projesini hayata geçiriyoruz. Ankara’ya değer katacağını düşündüğümüz projemizi bugün burada sizlerle paylaşıyoruz. Benevre Beytepe, Butik bir proje olarak gözükse de özellikle yatırım yapmak isteyenler için cazip fırsatları ile dikkat çekiyor. Kullanıcılara sağladığı imkanları ile de bölgede fark yaratıyor. Bizler de bu projede sizlerle buluşmaktan çok mutluyuz” dedi.

Konutlarda 3 metre 15 santim kat yüksekliği ile dikkat çeken proje hemen tapu fırsatı sunuyor. 

Bölgede tek olan konsepti ile genç, dinamik ve modern bir yaşam sunan Benevre Beytepe Rezidans kültürüne farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Projede, yüzme havuzu, fitness, spor sahaları gibi alışılagelmiş özelliklerin haricinde misafirhane, kütüphane, karaoke odası ve cep sineması ayrıcalıkları ile erişilebilir konforu yatırımcı ve ev sahipleri ile buluşturuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın