Beyttürk İnşaat’tan 4 yeni proje geliyor

Yalova'da hayata geçirdiği birçok projeyle adından söz ettiren Beyttürk İnşaat, İstanbul'da 4 proje hayata geçirmeyi planlıyor.
Şirket, Avrupa yakasında Ispartakule, Kağıthane, Silivri, Anadolu yakasında da Kartal olmak üzere 4 karma proje ile yatırımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bursa'da inşa etmekte olan 1000 konutluk projesine öncelik veren Beyttürk İnşaat, İstanbul'daki projelerini bir süre bekletiyor. Önümüzdeki sene başlanacak projelerin konut, ticaret ve ofis alanlarından oluşması öngörülüyor.

Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda büyük ilgi gördü

Yalova'nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, Yalova Gayrimenkul Fuarı 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova'da gerçekleşti.

Dünya gayrimenkul sektörünün fırsat ve risklerinin gündeme getirildiği zirvede, Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman; "Yalova'da körfez ülkelerinden yüksek talep gören projelerimiz mevcut. Bu fuarda satış odaklı çalışmalar değil tanıtım çalışmaları yaptık. Burada uluslararası birçok yatırımcı ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Yalova ile birlikte dolayısıyla ülkemizin tanıtımını yapmış oluyoruz. Beyttürk olarak Körfez ülkelerinin önde gelen firmalarından çok sayıda ortaklık teklifi aldık.” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıDünyayı İnşaa Edenler başlıyor
  Sonraki yazıNew York’ta 150 bin dolar aylık kiralı ev
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın