Birevim’den 7 farklı bölgede teslimat

Günümüzde ev almak isteyen binlerce vatandaşın olduğunun farkındalığıyla Birevim, Türkiye’nin 7 bölgesinde olma yolunda çalışmalarını sürdürüyor.

Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultunda bugün, 7 bölgedeki 36 şubesiyle müşterilerine ulaşan Birevim, her ay 250 kişiye teslimat yapıyor. Yılsonuna doğru aylık hedefini 400 kişi olarak revize eden marka, Mart 2018 itibariyle 1.300 yeni müşteriyle sözleşme imzalayarak yılsonunda 15 binin üzerinde yeni müşteriyi yöntemlerine dahil etmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Hedef yüzde 100 büyüme

Birevim üyeliklerinin en çok Marmara Bölgesi’nden olduğunu söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, mevcut şube sayılarına 2018 yılsonunda 60’a çıkarma hedefiyle çalıştıklarını belirtti.  Çiftçi, “2018 yılında sektör büyümeye devam edecek. Ortalama sektör olarak yüzde 50, Birevim olarak ise yüzde 100’ün üzerinde bir büyüme bekliyoruz. Sektörün tanınırlığı daha da artıkça insanlar gayrimenkul ve araba gibi ihtiyaçlarını uyguladığımız tasarrufa dayalı modellerle edinme yolunu seçecektir. Biz Birevim olarak, Türkiye genelinde bulunmak, sektörel büyümeye maksimum katkı, yöntemlerimizin global hale gelmesi, istihdama büyük katkı, Türkiye’de ev araç vb. almak isteyenler için akla gelecek ilk marka olmak istiyoruz” dedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın