Boytorun Architects, MIPIM 2018’de projelerini tanıttı  

Boytorun Architects, 13-16 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPIM 2018 fuarında, farklı işlevlerdeki güncel projeleriyle yer aldı.

Mimar Yudum Boytorun ve Mimar Semih Boytorun’un öncülüğündeki Boytorun Architects, son yıllarda üzerinde çalıştığı ofis, yurt, konut, turizm ve ticari fonksiyonlardaki projeleri ve genel anlamda verdikleri tüm danışmanlık hizmetlerini, ‘Dünyanın Şehircilik Haritası Değişiyor’ temasıyla 13-16 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilen, prestijli gayrimenkul fuarı MIPIM’de ziyaretçilerle paylaştı. Boytorun Architects, 2008 yılından bu yana birçok kez hem ziyaretçi hem de katılımcı olarak yer aldığı MIPIM Fuarı’nda bu sene ‘P1–F34’ numaralı stantta ziyaretçilerini ağırladı.

Farklı bakış açılarını değerlendirme fırsatı

Toplam 19.000 metrekarelik alanda 3.500 geliştirici, 2.450 şirket, 2.000 mimar ve 500 yerel yönetimin temsil edildiği dünyanın en büyük gayrimenkul organizasyonu MIPIM Fuarı, 13-16 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde, Palais des Festivals’ta gerçekleşti. Bu sene 360’ın üzerinde konuşmacı ve 100’ün üzerinde konferansın da yer aldığı 4 günlük yoğun bir programla hayata geçirilen MIPIM Fuarı’nda güncel ofis, konut, turizm ve ticari yapıları ve öğrenci yurdu projeleri ile yer alan Boytorun Architects’ten Mimar Yudum Boytorun, önceki senelerde öğrenci yurtları özelinde yeni iş birlikleri sağlama fırsatı elde ettikleri fuardan bu sene de yeni bağlantılar ve verimli ilişkiler edinerek döndüklerini belirtti. “MIPIM’i uluslararası belediyelerin ve özel kuruluşların mimar ve şehir plancılarla sağlıklı işbirlikleri kurabildikleri bir platform olduğu için de çok önemsiyoruz. Türkiye’den de belediye ölçekli katılımların artmasını takdir ediyor, hem yerel hem de uluslararası ölçekte belediyelerle ve özel kuruluşlarla yeni işbirliklerine açık olduğumuzu vurgulamak istiyoruz” diyen Mimar Yudum Boytorun’a göre fuar aynı zamanda, uluslararası platformda yapım aşamasında ya da yapımı tamamlanmış onlarca projeyi inceleme, satış-pazarlama ayaklarını çok kısa bir süre içerisinde gözlemleme, farklı bakış açılarını değerlendirme imkanı sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.