Bu Yıl 14 Şubat’ta Ev’lenme teklifi az olacak!

Barcelona Tatili
 
Ege Yapı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenleği kampanya kapsamında 29 Şubat’a kadar Batışehir projesinden ev alan çiftleri Barcelona’ya tatile gönderiyor…
 
Ege Yapı, Batışehir projesinden daire alanlara Barselona’da 4 gece 5 gün, çift kişilik rüya gibi bir tatil hediye ediyor. Kampanya 29 Şubat’a kadar geçerli. Seyahat kapsamında vize ücreti, sağlık seyahat sigortası ve 2 kişilik uçak bileti de Ege Yapı tarafından sağlanıyor.
 
HEMEN TESLİM DAİRELER
 
Konut, rezidans, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otelleri ile Türkiye’de hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir projesinde stüdyodan 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen Bağcılar Batışehir projesinde 60 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Hemen teslim projede 3 bin 180 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor.
 
Park Residence’da Kur Sabitlendi

Bağdat Caddesi’nde yükselen Park Residences Cadde, Sevgililer Günü’nde de özel olarak 1 Dolar’ı 2.75 TL’den sabitleyerek yatırımlık bir ev hediye fırsatını sunmaya devam ediyor. Metrekare fiyat aralıkları 4.500 – 7.500 Dolar arasında değişen projede, emsallerine göre çok avantajlı koşullarla satış yapılıyor Proje çağdaş mimariye sahip, nefes kesici İstanbul manzarasına hakim 44 katlı dört kuleden oluşuyor ve 102 m2 ile 690 m2 arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden özenle tasarlanmış rezidanslar bulunuyor.

En küçüğü 102 m2 olan rezidansların 117, 223, 263, 350 ve 690 m2 gibi değişik seçenekleri var. 1+1’den penthouse’a kadar geniş bir yelpaze sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.