Bulvar İstanbul yüzde 1 peşinatla ev sahibi yapıyor

Başakşehir'de konumlandırılan Bulvar İstanbul projesi 15 blokta toplam 1.555 adet konuttan meydana geliyor. 110 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Bulvar İstanbul'da 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki daireler bulunuyor. Ana ulaşım arterlerine yakın bir konumda bulunan proje TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, Atatürk Olimpiyat Stadı'na ve metro istasyonlarına 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İstanbul'un önemli alışveriş merkezlerine de yakın olan Bulvar İstanbul ayrıca 3. Köprü bağlantı yoluna da yakın bir konumda bulunuyor.

Bulvar İstanbul sosyal donatılar 

Kütüphaneler, sinemalar, toplantı salonları, zen bahçeleri, fitness center, spor sahaları, havuz gibi sosyal donatılara sahip olan Bulvar İstanbul'da çocuklar için de özel alanlar bulunuyor. Tırmanma duvarı, mini basketbol sahası, bisiklet yolları, kitap okuma alanı, mini golf sahalarıyla çocuklara da hitap eden projede satışlar sürüyor.

Bulvar İstanbul ödeme planı

Fiyatların 401 bin liradan başladığı Bulvar İstanbul'da 5+1 dairelerin satışları tamamlandı. Peşin ya da banka kredili satışlarda yüzde 7 indirimin uygulandığı Bulvar İstanbul projesinde yarısı peşin ödemelerde yarısı 17 ay vade farksız ödenerek daire sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 peşinatla da konut sahibi olunabilen Bulvar İstanbul projesinde kalan yüzde 24'lük kısım ise Mayıs 2016'da ödeniyor. Bu ödeme seçeneğinde de yüzde 7'lik indirimden faydalanılabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıHollandalı şirketin en büyük hissedarı Rönesans oldu
  Sonraki yazıYabancı yatırımcıların gayrimenkul yatırımları azaldı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın