Bulvar İstanbul’da yüzde 7 indirimle 387 bin liradan

 Bulvaristanbul

Başakşehir'de konumlandırılan Bulvar İstanbul projesi 15 blokta toplam 1.555 adet konuttan meydana geliyor. 110 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Bulvar İstanbul'da 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki daireler bulunuyor. Ana ulaşım arterlerine yakın bir konumda bulunan proje TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, Atatürk Olimpiyat Stadı'na ve metro istasyonlarına 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İstanbul'un önemli alışveriş merkezlerine de yakın olan Bulvar İstanbul ayrıca 3. Köprü bağlantı yoluna da yakın bir konumda bulunuyor.

Bulvar İstanbul sosyal donatılar 

Kütüphaneler, sinemalar, toplantı salonları, zen bahçeleri, fitness center, spor sahaları, havuz gibi sosyal donatılara sahip olan Bulvar İstanbul'da çocuklar için de özel alanlar bulunuyor. Tırmanma duvarı, mini basketbol sahası, bisiklet yolları, kitap okuma alanı, mini golf sahalarıyla çocuklara da hitap eden projede satışlar sürüyor.

Bulvar İstanbul ödeme planı

Fiyatların 387 bin liradan başladığı Bulvar İstanbul'da 5+1 dairelerin satışları tamamlandı. Peşin ya da banka kredili satışlarda yüzde 7 indirimin uygulandığı Bulvar İstanbul projesinde yarısı peşin ödemelerde yarısı 18 ay vade farksız ödenerek daire sahibi olunabiliyor.

Bulvar İstanbul fiyat listesi 2+1 daireler 387 bin lira ile 550 bin lira arasında, 3+1 daireler 580 bin lira ile 850 bin lira arasında, 4+1 daireler 800 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Bulvar İstanbul iletişim www.bulvaristanbul.com.tr 444 66 10  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş Liva’da hemen teslim daireler 348 bin liradan
  Sonraki yazıDekar Asmalı Bahçeler’de yüzde 5 peşinatla 541 bin 360 liradan
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın