DKY’den, kadınlara özel indirim

0

DKY, Dünya Kadınlar Gününe özel Mart sonuna kadar indirim fırsatları sunuyor.

DKY, Lokum Evler ve DKY Sahil projelerinin cazip fiyat avantajı ve ödeme seçeneklerinin yanında, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Mart ayı sonuna kadar kadın yatırımcılarına yüzde dört ek indirim fırsatı sunuyor. Gayrimenkul sektörünün yenilikçi firması DKY, daireyi sıcacık bir yuvaya çeviren kadınlara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Kadın yatırımcılara özel ödeme planlarına ek indirim

DKY, DKY Sahil ve Lokum Evler projeleri için cazip fiyatlarının yanı sıra, DKY satış ofislerinde, Kadınlar Günü’nde yeni bir ev ile yepyeni bir hayata adım atmak isteyen kadın yatırımcılar için yüzde dört özel indirim ile ev sahibi olmak mümkün. Bu özel indirim DKY satış ofislerinde Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Anahtar teslimine kadar emekçi kadınlara kira desteği

Doğa ile iç içe, aile hayatına uygun daireleriyle ev sahiplerinin beğenisini kazanan Lokum Evler’de, 2+1,5’lar 429 bin TL’den, 3+1,5’lar 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Lokum Evler’de, yüzde 5 peşinatın yanı sıra ev sahiplerine anahtar teslimine kadar kira desteği de sağlanıyor.

Fiyatı ekonomik, ödemesi pratik denize sıfır bir yaşam

Kartal’ın en değerli lokasyonunda başlayan DKY Sahil’de, 2+1,5 daireler 795 bin TL’den başlarken, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği ‘ekopratik ödeme sistemi’ de devam ediyor. Bu sisteme göre DKY müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını oluşturabiliyor. Böylece, DKY Sahil’de ‘fiyatı ekonomik ödemesi pratik’ bir ödeme sistemi ile yepyeni bir hayatın kapıları aralanıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın