Bulvar Rezidans’ta bir saatte yüzde 90 satış!

bulvar_istanbul_rezidans_bir_saatte_yuzde_90_satis_detay

Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi Bulvar İstanbul’un merakla beklenen etabı Bulvar Rezidans 14 Şubat 2015’te sadece hafta sonuna özel gerçekleştirdiği ön satışında inanılmaz bir satış başarısı yakaladı.

Bir saatte yüzde 90’ı satıldı!

Toplam 37 kattan ve 165 dairede her ihtiyaca yönelik 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tiplerinden oluşan Başakşehir’in ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans satışa çıktığı saat 08.00’dan itibaren sadece 1 saat içerisinde yüzde 90’lık satış elde etti. Ön satış öncesinde de yaklaşık 1000’in üzerinde ön talep alan Bulvar Rezidans, bölgedeki ayrıcalıklı konumu, sunduğu özel fiyat avantajları ve banka kredisi ödemelerinde bir yıl öteleme kampanyası ile oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gördü.

“Büyük bir başarı”

Bulvar Rezidans’a gösterilen yoğun ilgi ve satış başarısını değerlendiren Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan proje hakkında şunları söyledi: “Başakşehir’in ilk rezidansı özelliğine sahip projesi Bulvar Rezidans, ayrıcalıklı konumu ve proje özellikleriyle beklediğimiz oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gördü. 1 saat içerisinde gerçekleştirilen yüzde 90’lık satış proje kapsamı doğrultusunda elde edilmiş büyük bir başarıdır.”

“Yüksek prim getirecek”

Geçtiğimiz yıl Bulvar İstanbul projesinin altı ay süresince elde ettiği satış ve hasılat başarısının bir karşılığını Bulvar Rezidans projesinde de almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aydoğan, “İstanbul’un yeni yükselen değeri Başakşehir’in lokasyon olarak en değerli alanında konumlanan; TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı temelleri atılan Sağlık Kent, yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kanal İstanbul projelerine yakınlığı sayesinde dikkat çeken Bulvar Rezidans’ın ilerleyen dönemlerde yatırımcılarına ve ev sahiplerine yüksek prim getireceğini öngörüyoruz. Lüks rezidans hizmetleri sunacak akılı bina sistemleri bulunan Bulvar Rezidans’tan; göletler, şelaleler, lavanta ve gül bahçelerinden oluşan Bulvar İstanbul’un peyzaj çalışmaları keyifle izlenebilecek’’ diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıYabancı yatırımcının gözü şimdi de Ankara’da!
  Sonraki yazıToya Vista’da 5 bin lira peşinatla! Hemen teslim!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın