Bumerang Kartal’ın yüzde 10’u satıldı

Deniz ve adalar manzaralı Bumerang Kartal projesinde 13’üncü kata gelindi. Daire satışlarının yüzde 10’unun gerçekleştiği Bumerang Kartal yatırımcılarını bekliyor.

Konutta beklenen hareketin eylül ayında gerçekleşmesi öngörülürken, inşaat firmaları birbirinden farklı ödeme kampanyaları düzenliyor. Bunlardan biri olan Özkartallar Gayrimenkul ise, Bumerang Kartal projesi ile müşterilerine faizsiz satış imkanı sunuyor. Deniz ve ada manzaralı Bumerang Kartal projesinde 13’üncü kata gelindi. Daire satışlarının yüzde 10’unun gerçekleştiği Bumerang Kartal yatırımcıları bekliyor.

Metrekare fiyatları

İstanbul’da yatırım yapma seçeneklerinden biri olan ve bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor. Bölgede amortisman süresinin kısa oluşu yatırımcıların dikkatini çekiyor.

E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin karşısında konumlanan ve Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal 40 kattan oluşuyor. Projenin bitiş tarihi Aralık 2019 olarak açıklandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.