Bursa Prestij Elit’de satışlar başlıyor! 299 bin liradan!

bakyapi_konya_prestij_park

Daha önce Bursa’da geliştirdiği Prestij Modern, İstanbul Esenyurt’taki projesi İstanbul Prestij Park ve Konya’da inşa ettiği Konya Prestij Park projeleriyle bilinen Bursa merkezli inşaat firması Bakyapı, Bursa’da yeni bir konut projesi için düğmeye bastı.

276 daire olacak

Bursa’nun Hamitler bölgesinde hayata geçirilecek olan Bakyapı Bursa Prestij Elit projesinde 3+1 ve 4+1 daire tipinde tasarlanmış 276 daire yer alacak. Daire büyüklüklerinin 165 metrekare ile 208 metrekare arasında değiştiği Bakyapı Bursa Prestij Elit projesi, daha çok Bursa’nın üst tabakasına hitap eden taha geniş ve daha konforlu daireler yer alacak.

SMS’le tanıtım başladı

Bakyapı'dan gönderilen Prestij Elit'le ilgili SMS mesajı

Bakyapı'dan gönderilen Prestij Elit'le ilgili SMS mesajı[/caption] Proje için, daha önce Bakyapı projelerinin talep formlarını dolduran potansiyel müşterilere SMS ile tanıtım yapılmaya başlandı. Gönderilen SMS’te ise şu ifadelere yer veriliyor: “Prestij’in yeni adı ELİT! Daha geniş ve daha konforlu yeni tip 3+1 ve 4+1 dairelerimiz SÜRPRİZLERLE dolu projemiz Prestij Elit’te!”

 

Bakyapı tanıtım filmi

İşte Bakyapı Bursa Prestij Elit fiyatları!

Bakyapı Bursa Prestij Elit projesinin güncel fiyat listesi ise şöyle:

Daire tipi        Büyüklük (metrekare)          Fiyat aralığı 3+1 dubleks    165                                      299 bin-339 bin TL 4+1                208                                     349 bin-369 bin TL Bakyapı Bursa Prestij Elit iletişim 444 16 99 www.bakyapi.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş Aqua City Denizli’de fırsatlar devam ediyor!
  Sonraki yazıIasos Beach Club Bodrum’da yabancıya satış yok!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın