Toskana Orizzonte’de 625 bin dolardan başlayan fiyatlarla

Türkiye’de ilk kez Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen “tek katlı villa yaşam konsepti”, Emaar Türkiye’nin geliştirdiği Toskana Vadisi projesi içinde Toskana Orizzonte ile hayat buluyor. Ana proje geliştirici ve arazi sahibi olarak projede yer alan Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen toplam yatırım değeri 200 milyon dolar olan Toskana Orizzonte; insan, doğa ve mutluluk kavramları ile yoğrulmuş tasarım anlayışı ile kasabalı ancak modern kimlikli, çağdaş, yapısal ve mekansal yaklaşım ile günümüz villa anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde konumlanan Toskana Orizzonte 1 milyon 68 bin metrekare arsa alanı üzerinde, 450 bin metrekare inşaat alanına sahip. Toskana Orizzonte’de tamamı tek katlı 187 adet villa bulunuyor. 695 metrekareye varan konutların yer aldığı projenin 1.etabının 30 Eylül 2015’te, 2. etabının da 30 Haziran 2016’da teslim edilmesi planlanıyor. 3 ile 7 oda arasında değişen 8 farklı villa tipinin yer aldığı projede fiyatlar 625 bin dolardan başlıyor. Toskana Orizzonte’de 16 adet de mağaza bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıMahal Sancaktepe ve Ada’da Ramazan’a özel kampanya
  Sonraki yazıTema İSTANBUL’da “çifte bayram”
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın