Tema İSTANBUL’da “çifte bayram”

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük projesi Tema İSTANBUL, hayata geçirdiği birçok ‘ilk’ ve ‘en’lerin yanı sıra sektörüne referans olduğu yapım hızı ve kalitesi, istikrarlı ve sıra dışı satış başarısı ile kırdığı rekorlara, konut teslimatlarında bir yenisini daha ekledi. Toplam 3.531 konutun, kaliteden taviz vermeden tek seferde ve 24 ay gibi kısa bir sürede tamamlamayarak rekor kıran Tema İSTANBUL’da, tatil, sezon dinlemeden aylık ortalama 100 konutun üzerinde gerçekleştirdiği satış grafiği ile de sıra dışı bir başarıya daha imza atıyor. Teslimatın yaklaşmasıyla birlikte günlük ortalama konut satışını 5’in de üzerine taşıyan Tema İSTANBUL, konut teslimatlarında da sektöründe görülmemiş bir rekora imza atıyor. Türkiye’nin mega projesi Tema İSTANBUL’da 6 Temmuz’da başlayan konut teslimatları belirli bir plan dahilinde olağanüstü bir hızda gerçekleştiriliyor. Günde ortalama 90–100 adet konutun sahiplerine teslim edildiği Tema İSTANBUL’da bugüne kadar toplam 1.450 aile, yeni evlerinin anahtarlarını aldılar.

Tema İSTANBUL’da ev sahipleri çifte bayramı yaşadı

Tema İSTANBUL’da, Ramazan Bayramı’nda da sürdürüldü. Türkiye’nin sembol projesinde, Ramazan Bayramı’nın ikinci ve üçüncü gününde de konut sahiplerini Tema İSTANBUL’daki yeni yaşam kültürü ile tanıştırmaya devam ettiler. Renkli görüntülere sahne olan teslimatlar sırasında konut sahipleri, Tema İSTANBUL’da hem yeni komşuları ile Ramazan Bayramı’nı kutladılar, hem de hayallerini süsleyen evlerine kavuşma sevinci yaşadılar. Toplam 3.531 konuttan yaklaşık 2.900’ünün satıldığı Tema İSTANBUL’da Ramazan Bayramı’nda da günde ortalama 90 adet olarak gerçekleştirilen teslimatlar, 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

“Ev sahiplerinin yüzlerindeki gülümseme, bizlere büyük bir gurur veriyor”

Tema İSTANBUL konutlarında teslimatların belirli bir plan dahilinde gerçekleştirildiğini belirten Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan, “Yapım hızı ve kalitesi, istikrarlı satış grafiği ile rekorlar kıran, sektörüne referans olan Tema İSTANBUL, şimdi de teslimatta ortaya koyduğu sıra dışı performansla benzersiz bir başarıya daha imza atıyor. Ev sahipleri büyük bir heyecanla, eşsiz özelikleri ile Tema İSTANBUL konutlarında kendilerini bekleyen yeni ve benzersiz yaşam olanaklarına biran önce kavuşmak istiyorlar. Teslim edilecek konut adeti de yaklaşık 2.900 gibi devasa bir rakam olunca, teslimatları hazırladığımız plan dahilinde, belirli bir takvim ve disiplin içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bugünlere gelmek için birçok rekora imza attık, çok yoğun bir mesai yürütüyoruz. Ancak anahtarlarını teslim alan konut sahiplerinin yüzlerindeki gülümseme, duydukları mutluluk, tüm bu yorgunluğumuzu yok ediyor, bizlere büyük bir gurur veriyor” şeklinde konuştu.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıToskana Orizzonte’de 625 bin dolardan başlayan fiyatlarla
  Sonraki yazıBinalarda enerji tasarrufuna giden yol asansörlerden geçiyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın