Business İstanbul ticaretin merkezi olacak

Kadıköy Göztepe E-5 üzerinde benzersiz bir lokasyonda yer alan Business İstanbul, hızla süren büyük ölçekli kentsel dönüşüm projesinin tek ofis projesi olarak uluslararası ve yerli firmalardan büyük ilgi görüyor. İstanbul Kadıköy'de kent yaşamının en merkezi konumunda bulunan, yenilikçi mimari tasarımı ile öne çıkan, ileri teknolojik ofis donanımı, çalışanlar için geniş sosyal imkanları ve toplu ulaşım ağlarının kesişme noktasında yer alarak iş dünyasına konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sunan Business İstanbul, Kadıköy'ün en iddialı ofis proje olarak öne çıkıyor.

Kadıköy'de bir dünya ticaret merkezi

Göztepe E-5 üzerinde gerçekleştirilen büyük ölçekli kentsel dönüşüm projesinin tek ofis projesi olan Business İstanbul, İki adada altı blok olarak tasarlanıyor, toplam 250 bin metrekare inşaat alanında 150 bin metrekare kiralanabilir alana sahip bulunuyor. Yüksek tavanlı, ferah çalışma ortamı sunan modern ofis katları "Shell&Core" tarzında tasarlanan Business İstanbul, dünyada yeni iş konseptleriyle zirveye ulaşan ofis modelini Türkiye'de iş dünyası ile buluşturuyor 

İstanbul Anadolu yakasının dünya ticaret merkezi olma iddiasıyla fark yaratan Business İstanbul, global yatırımcıların Türkiye'de büyük ilgi gösterdiği projelerin de başında geliyor. Projeyi geliştiren SVR Gayrimenkul Yatırım, 2015 Dubai Cityscape Fuarı'nda küresel yatırımcılara Business İstanbul'un beş katının komple satışını gerçekleştirmiş bulunuyor.

İş modeli kadar esnek seçenekler sunan Business İstanbul, kentsel dönüşümü iş çevreleri ve yatırımcılar için fırsata dönüştürüyor, uluslararası iş çevreleri ve Türkiye'nin önde gelen firmalarına prestijli, yüksek teknolojik donanımlı ve konforlu bir iş modeli sunma doğrultusunda 2017 yılında hizmete girmeye hazırlanıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın