Büyükyalı’da her ihtiyaca yönelik konut alternatifleri sunuluyor

Büyükyalı, son teknoloji akıllı ev sistemleri ile konut sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor

Yeni fiyat konut endeksi

Büyükyalı; konut sakinlerine tarihi doku ve teknolojiyi beraber sunuyor. Büyükyalı’da konut sakinlerinin yaşamlarını kolaylaştırmak ve onlara zaman kazandırmak için konutlarda son teknolojiyi kullandıklarını belirten Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Biz de Büyükyalı’yı, konut sakinlerinin hayatlarını kolaylaştıracak ve kendilerini güvende hissedebilecekleri şekilde kurguladık. Büyükyalı’nın konumu, tarihi yapısı, peyzajı ve akıllı bina teknolojisi ile tam anlamıyla yeni nesil yaşam alanı sunuyoruz” dedi.

Son dönemde dünyada yaşanan değişikler özellikle pandemi insanların yaşam tarzlarında ve alışkanlıklarında farklılaşmaya gitmesine neden oldu. Açık alanlar, eve yakın kısa mesafelerde sosyalleşme olanakları, zaman kazandıran ve hayatı kolaylaştıran konutlar ön plana çıktı. Yeni şehircilik anlayışı ile oluşturulan Büyükyalı, her ihtiyaca yönelik konut alternatifleri ile “İyi Yaşam”ın kapılarını açıyor. Büyükyalı konumu, tarihi yapısı, peyzajı ve akıllı bina teknolojisi ile tam anlamıyla yeni nesil yaşam alanı sunuyor.

Son teknolojinin kullanıldığı akıllı ev sistemlerinde, konut sakinlerinin konforu, güvenliği ve mutluluğu bütünsel olarak ele alınıyor diyen Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Akıllı ev sistemleri sayesinde evdeki elektrik sistemleri ve iklimlendirme sistemleri web girişi ile kontrol edilebildiği gibi cep telefonu ya da tablet’e yüklenen uygulama sayesinde uzaktan yönetilebiliyor. Daire için yangın alarmı ya da yangın söndürme sistemi sayesinde bu konuda yaşanabilecek herhangi bir tehlikeye çok hızlı şekilde müdahale edilebiliyor. Ayrıca su basman dedektörleri ile daire içinde açık kalan bir musluk varsa ya da tesisatta bir su kaçağı mevcutsa kontrol merkezine düşen alarm ile kolayca kontrol altına alınabiliyor.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

1500 konut yer alıyor

Günlük yaşamda müstakil hayat konforunu vadeden Büyükyalı; üstün kalite anlayışı ile tasarlanan konutları, nefes aldıran ferah meydanları, seçkin restoran ve kafeleri, prestijli markalara ev sahipliği yapan yeni nesil yaşam merkezi, kentin nabzını tutan kültür-sanat ve performans merkezleri, alternatif spor alanları, doğal yaşam olanakları, deniz bağlantısı ve daha birçok değeriyle hem keyifli hem de huzur dolu, iyi bir yaşamın kapılarını aralıyor. Toplam 111 dönümlük arazide yer alan Büyükyalı’da her ihtiyaca yönelik konut bulunuyor. 1+1’den 5+1’e, penthouse veya müstakil Loft evlerden Fendi Casa ile dizayn edilen bloğa kadar çok farklı konseptte 1.500 konut yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.